کمیته رفاهی

حضور دایی و تاج و غیبت کی روش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 88 ] - شنبه, 15 اردیبهشت 1397
حضور دایی و تاج و غیبت کی روش

حضور دایی و تاج و غیبت کی‌روش         در حالی که کمتر از یک ساعت به آغاز مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا مانده، مهمانان دعو...

حضور دایی و تاج و غیبت کی‌روش

 

 

 

 

در حالی که کمتر از یک ساعت به آغاز مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا مانده، مهمانان دعوت شده به این مراسم وارد سالن برگزاری می‌شوند.

در حالی که کمتر از یک ساعت تا شروع قرعه کشی جام ملت‌های آسیا باقی مانده سالن رقابت‌ها رنگ و بوی این قرعه‌کشی را گرفته و مهمانان حاضر در مراسم هم رفته رفته وارد سالن می‌شوند.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آقای گل جام ملت‌های ۹۶ در کنار سان جی‌ های چینی، سونیل چتری هندی و فیلیپ یوگاس باند فیلپینی از جمله مهمانان حاضر در این قرعه‌کشی هستند که قرعه تیم‌ها را مشخص می‌کنند.

دبیر کل AFC داتوجان نیز مجری این مراسم خواهد بود و نظارت ویژه‌ای بر آن خواهد داشت.

قرار است قبل از قرعه‌کشی نیز لحظات جذاب جام ملت‌های آسیا در دوره‌های قبل برای مهمانان حاضر در سالن از طریق مانیتور پخش شود.

کارلوس کی‌روش در مراسم قرعه‌کشی جام‌ملت‌های آسیا غایب خواهد بود و مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نماینده ایران در این مراسم است.

 

این رقابت ها برای نخستین بار با حضور 24 تیم برگزار می شود. تیم ملی فوتبال ایران به همراه تیم های امارات میزبان، ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و عربستان در سید یک قرار دارند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول