کمیته رفاهی

گلباران علی کریمی در جشن قهرمانی پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 136 ] - شنبه, 8 اردیبهشت 1397
گلباران علی کریمی در جشن قهرمانی پرسپولیس

گلباران علی کریمی در جشن قهرمانی پرسپولیس             پرسپولیس قهرمان پیش از موعدلیگ هفدهم، که در این بازی به دنبال دستیابی به آ...

گلباران علی کریمی در جشن قهرمانی پرسپولیس

 

 

 

 

 

 

پرسپولیس قهرمان پیش از موعدلیگ هفدهم، که در این بازی به دنبال دستیابی به آمار برتر نسبت به ذوب آهن در گلزنی بود با سه گلی که کامیابی نیا، انصاری و احمدزاده به ثمر رساندند به این هدف خود نیز دست یافت

 

در آخرین دیدار هفته پایانی لیگ برتر دو تیم پرسپولیس و سپیدرود رشت از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه آزادی برابر هم قرار گرفتند که این دیدار در پایان با حساب سه بر صفر به سود شاگردان برانکو خاتمه پیدا کند تا جشن قهرمانی قرمزها شیرین‌تر شود. گل‌های پرسپولیس را در این دیدار انصاری(۳۱)، کعبی(گل‌به خودی) و کامیابی‌نیا(۸۳) برای قرمزها گلزنی کردند.

پرسپولیس در شرایطی که قهرمانی اش در فصل هفدهم قطعی شده بود، موفق شد در بازی پایانی فصل با یک برد شیرین آن را جذاب‌تر کنند. پرسپولیس که در این بازی به دنبال دستیابی به آمار برتر نسبت به ذوب آهن در گلزنی بود با سه گلی که کامیابی نیا، انصاری و احمدزاده به ثمر رساندند به این هدف خود نیز دست یافت تا برانکو برای دومین فصل پیاپی با دروی رکوردها قهرمانی تیمش را جشن بگیرد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، منشا، وحید امیری، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده و محمد انصاری/تعویض‌ها: سیامک نعمتی(احمدنوراللهی 46)، وحید امیری(محسن مسلمان68)، صادق محرمی (بشار رسن71)

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب سپیدرودرشت: ایمان صادقی، توحید غلامی، هادی میرجوان، محمد نزهتی، حسین کعبی، حسین ابراهیمی، میثم تهی دست، محمدرضا مهدوی، میلاد قربان زاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی/تعویض‌ها: میرهادی میرجوان( علی عباسی 57)، توحید غلامی(میثم فردوسی 81)

سرمربی: علی کریمی

شاگردان ایوانکوویچ در پایان این جدال مراسم قهرمانی خود در لیگ برتر را در حضور هواداران‌شان برگزار کردند.سرخ‌پوشان در این فصل آمار بسیار خوبی از خود بر جا گذاشتند و در زمینه‌های مختلف، سرآمد لیگ بودند.

وحید امیری، وینگر چپ پرسپولیس در جدال مقابل سپیدرود بارها هم‌تیمی‌هایش را صاحب فرصت گلزنی کرد و در صورتی که آنها از این موقعیت‌ها سود می‌بردند، نتیجه فراتر از برتری سه گله می‌شد. هر چقدر بازیکنان این تیم در سود بردن از فرصت‌های ایجاد شده توسط امیری تعلل کردند این گادوین منشا بود که زمینه ساز دو گل پرسپولیس شد. منشا در صحنه گل اول توپ را از میان پاهای ماهینی برای انصاری مهیا کرد تا او با شوتی زمینی گل اول پرسپولیس را رقم بزند و در صحنه منجر به گل دوم نیز با ضربه سر خود احمدزاده را در ساده‌ترین کار برای باز کردن دروازه سپیدرود قرار داد تا روی دو گل از سه گل تیمش نقش اصلی را ایفا کند.

دقیقه 4: سیدجلال حسینی که از خط دفاعی تیمش خودش را به محوطه جریمه سپیدرود رسانده بود، ضربه‌ای زمینی را به سمت دروازه این تیم شلیک کرد که توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 24: سیامک نعمتی شوتی را روانه دروازه سپیدرود کرد که توپ او با تیر دروازه برخورد داشت و راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 28: گادوین منشا پاسی را برای فرشاد احمدزاده به داخل محوطه جریمه داد که ضربه به بیرون رفت.

دقیقه 32: وحید امیری روی ضربه ایستگاهی پاسی کوتاه و به بغل برای محمد انصاری مهیا کرد تا مدافع سرخپوشان با شوتی قدرتمند و زمینی دروازه سپیدرود را باز کند.

دقیقه 33: علیرضا نورمحمدی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 36: وحید امیری ارسالی روی دروازه داشت که نعمتی توپ را به بیرون زد.

دقیقه 40: حرکت تیمی پرسپولیسی‌ها و ارسال دوباره امیری روی دروازه، با ضربه سر گادوین منشا همراه بود که توپ او نیز به اوت رفت.

دقیقه 46: وحید امیری ارسال خیلی خوبی روی دروازه سپیدرود داشت که ضربه سر خطرناک کامیابی‌نیا با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 49: ارسال کرنر روی دروازه ابتدا با ضربه سر شجاع خلیل‌زاده به گادوین منشا رسید و مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیسی‌ها نیز با ضربه سر پاسی را برای فرشاد احمدزاده مهیا کرد تا این بازیکن گل دوم تیمش را وارد دروازه ایمان صادقی کند.

دقیقه 53: ضربه محکم محمد انصاری به سمت دروازه سپیدرود توسط صادقی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 66: ارسال روی دروازه سپیدرود توسط محرمی با ضربه سر شجاع خلیل‌زاده همراه بود که توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 69: ضد حمله برای سپیدرود با پاسی برای محمد غلامی به موقعیت خطرناکی برای این تیم تبدیل می‌شد که صادق محرمی با خطا روی این بازیکن، اجازه ادامه حرکت به او را نداد.

دقیقه 69: صادق محرمی به دلیل خطا روی محمد غلامی پشت محوطه جریمه، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 81: احمد نوراللهی شوتی محکم به سمت دروازه سپیدرود زد که توپ به اوت رفت.

دقیقه 84: محسن مسلمان ارسال خوبی از روی نقطه کرنر داشت که کمال کامیابی‌نیا توپ را تبدیل به گل سوم کرد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول