کمیته رفاهی

برانکو: فصل زیبایی را پشت سرگذاشتیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 156 ] - شنبه, 8 اردیبهشت 1397
برانکو: فصل زیبایی را پشت سرگذاشتیم

برانکو: فصل زیبایی را پشت سرگذاشتیم           برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 3 بر صفر شامگاه جمعه تیمش برابر سپیدرود رشت به خبرنگاران...

برانکو: فصل زیبایی را پشت سرگذاشتیم

 

 

 

 

 

برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 3 بر صفر شامگاه جمعه تیمش برابر سپیدرود رشت به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: خوشحالم که قهرمانی ما با یک برد شیرین‌تر شد. این پیروزی و قهرمانی مزد حمایت هواداران بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از آخرین دیدار تیمش در هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر گفت: خوشحالم که توانستیم با این قهرمانی مزد حمایت هواداران را بدهیم.
 
برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۳ بر صفر شامگاه جمعه تیمش برابر سپیدرود رشت به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: خوشحالم که قهرمانی ما با یک برد شیرین‌تر شد. این پیروزی و قهرمانی مزد حمایت هواداران بود. 

برانکو ادامه داد: امروز روز تبریک بود و باید تشکر کنم از تمامی هوادارانی در طول فصل از تیم ما حمایت کردند. همچنین باید به خاطر برگزاری این مراسم باشکوه تشکر کنم. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: همچنین باید از آقای گرشاسبی سرپرست باشگاه و کادر مدیریتی، هیات مدیره و همه عوامل به خاطر تلاش‌هایی که انجام دادند تا تیم ما قهرمان شود تشکر کنم. 

وی افزود: از کادر پزشکی، تدارکات و تمام دست‌اندرکاران و همینطور کادر فنی خودم هم نیز تشکر می‌کنم، اما بیشترین تبریک و تمجید را از بازیکنان خودم دارم که لیاقت قهرمانی را داشتند. فصل بسیار زیبایی را پشت سر گذاشتیم. تیم ما خوب بود و لیاقت قهرمانی را داشتیم. 

برانکو در مورد دیدار با تیم الجزیره در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: در واقع این قهرمانی یک امتیاز و روحیه مثبت برای دیدار با الجزیره است و با هدف پیروزی مقابل این تیم دوست داریم امسال را به بهترین شکل تمام کنیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس از سد تیم السد قطر عبور می کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد؟

گالری عکس

جدول