کمیته رفاهی

جدول بهترین مربیان لیگ هفدهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 128 ] - شنبه, 8 اردیبهشت 1397
جدول بهترین مربیان لیگ هفدهم

جدول بهترین مربیان لیگ هفدهم           برانکو در این فصل به قدری خوب امتیاز جمع کرد که استقلالِ اوج گرفته در دوران شفر هم به آن معدل ...

جدول بهترین مربیان لیگ هفدهم

 

 

 

 

 

برانکو در این فصل به قدری خوب امتیاز جمع کرد که استقلالِ اوج گرفته در دوران شفر هم به آن معدل نرسیده است.

با برد مقابل سپیدرود حالا برانکو ایوانکوویچ معدل امتیازگیری‌اش در این فصل را به عدد ۲،۱۳ رسانده است. معدلی که ۶۴ امتیاز را برای پرسپولیس به همراه داشت. تیم دوم لیگ یعنی ذوب‌آهن میانگین ۱،۸۳ امتیاز از هر مسابقه گرفت. اما دومین مربی لیگ، سرمربیِ تیم دوم نیست؛ این وینفرد شفر است که با معدل ۲،۰۹ امتیاز بعد از برانکو بهترین عملکرد را داشته است. میانگین امتیازی که نشان می‌دهد اگر شفر از ابتدای فصل هم به استقلال می‌آمد و این روند را ادامه می‌داد، در سرنوشت قهرمانی لیگ تاثیری نداشت و این پرسپولیسِ برانکو بود که بالاتر از همه تیم‌ها قرار می‌گرفت. اما شفر می‌توانست در تعیین نایب قهرمانی تاثیرگذار باشد و با استقلال یک پله صعود کند. 

بعد از دو مربیِ خارجی استقلال و پرسپولیس، این امیر قلعه‌نویی است که بهترین عملکرد را داشت. قلعه‌نویی به لطف یک امتیاز بیشتر، سه‌دهم عملکرد بهتری از علی دایی داشت و سومین مربی فصل لقب گرفت. مهدی تارتار هم شگفتی‌ساز فصل بود و با پارس‌جنوبی‌جم ۴۷ امتیاز کسب کرد تا بالاتر از مجید جلالی پنجمین مربی لیگ لقب بگیرد. 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول