کمیته رفاهی

نامه خداحافظی سردبیر روزنامه پیروزی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 112 ] - شنبه, 8 اردیبهشت 1397
نامه خداحافظی سردبیر روزنامه پیروزی

نامه خداحافظی سردبیر روزنامه پیروزی           حسین قدوسی از سردبیری روزنامه پیروزی کنار رفت. حسین قدوسی که سال ها سردبیر روزنامه پیرو...

نامه خداحافظی سردبیر روزنامه پیروزی

 

 

 

 

 

حسین قدوسی از سردبیری روزنامه پیروزی کنار رفت.

حسین قدوسی که سال ها سردبیر روزنامه پیروزی بود، با انتشار یادداشتی استعفا و کناره گیری اش از این سمت را اعلام کرد.

قدوسی در یادداشت خود نوشت:«سال هفتاد و شش استارت . اواسط  سال هفتاد و هفت سردبیری روزنامه پیروزی تا به امروز جز شش ماه که در این فاصله خبرنگار و یادداشت نویس روزنامه بودم.امروز خوشحال تر از من کسی شاید نباشد. هم بخاطر خروج روزنامه از بن بست مالی که ناشی از افزایش هفتاد درصدی قیمت کاغذ و بعد هم دلار بود و هم نداشتن آگهی کافی و وافی و عدم برخورداری از رانت ها. روزنامه ای که می رفت به سمت عدم انتشار حالا با قدرت و گشایش مالی سرپا خواهد بود و انشاله با افزایش نیرو پرتوان تر منتشر می شود. خوشحالم از اینکه روزنامه ای که برآیم مثل فرزند و خانواده دارد  به حیات خود ادامه می دهد و اگر تقدیر و مصلحت این باشد که باز هم اینجا بنویسم به عنوان عضوی از تحریریه خواهم ماند و سردبیر جدید که مشخص شده و معرفی می شود را مثل باقی دوستان همراهی می کنم آن هم با تمام وجود.کانال و سایت را دو سه هفته قبل و سردبیری روزنامه را که ماموریت و امانت و افتخاری بود تحویل دادم و حقیقتا خوشحالم که در روز قهرمانی پرسپولیس آرزوی هادی و هواداران تحقق یافته و بنده هم در پس پرده به لطف خدا اندک سهمی در ماجراهای چند روز اخیر و به سرانجام رسیدن  داشته ام و می توانم لحظه‌ای رویایی از تاریخ پرسپولیس را به تماشا بنشینم.

 اینجا نقطه آغازی دیگر است. کم و کاستی اگر دیدید که قطعا بوده حلال کنید. هم شما هواداران عزیز و هم همه پرسنل دیروز و امروز پیروزی و همه آنهایی که از مطلبی انتشار یافته در روزنامه رنجیده اند. هواداران استقلال هم می دانند مبنای ما کری خوانی بوده و پرهیز از خروج از دایره منطق و آدب و اگر روزی کری ها به زشتی گره خورده آن را به حساب فشار کاری بگذارند نه جسارت و توهین که در مکتب پرسپولیس جایی ندارد.

یا علی. ارادتمند خانواده بزرگ پرسپولیس؛ ح_ق »

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول