کمیته رفاهی

20روزدیگر تکلیف محرومیت های پرسپولیس مشخص می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 103 ] - شنبه, 8 اردیبهشت 1397
20روزدیگر تکلیف محرومیت های پرسپولیس مشخص می شود

20روزدیگر تکلیف محرومیت های پرسپولیس مشخص می شود       سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران گفت: نتیجه نهایی دادگاه عالی ورزش (CAS) در خصوص محرومیت این...

20روزدیگر تکلیف محرومیت های پرسپولیس مشخص می شود

 

 

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران گفت: نتیجه نهایی دادگاه عالی ورزش (CAS) در خصوص محرومیت این باشگاه از دو پنجره نقل و انتقال به دلیل شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه تا 20 روز دیگر مشخص می شود.

مهدی طارمی ابتدای فصل شانزدهم برای دوره کوتاهی در تمرینات تیم ریزه اسپور ترکیه شرکت کرد، ولی بعد از آن بار دیگر به جمع سرخپوشان پیوست و برای این تیم به میدان رفت. باشگاه ریزه اسپور ترکیه نیز بلافاصله از این بازیکن و باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کرد و علیه باشگاه و طارمی احکامی گرفت. 
بر اساس اعلام روز پنجشنبه باشگاه پرسپولیس، «حمیدرضا گرشاسبی»، سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران افزود: پس از رای نهایی فدراسیون بین المللی فوتبال، مبنی بر محکومیت قطعی پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات و محرومیت چهار ماه و 10 روزه مهدی طارمی و همچنین پرداخت مبلغ 80 هزار یورو جریمه به باشگاه ریزاسپور ترکیه با پیگیری‌های به عمل آمده، فیفا پرونده را جهت رسیدگی به اعتراض ما به دادگاه عالی ورزش انتقال داد.
وی اظهار کرد: طبق دعوتنامه دادگاه CAS در تاریخ سوم اردیبهشت ماه جاری به منظور آخرین دفاع به همراه وکلای معرفی شده در لوزان سوئیس حضور یافتیم و در جلسه شرکت کردیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در این جلسه نماینده و وکیل باشگاه ریزه اسپور ترکیه شرکت نکردند که این به معنای انصراف این باشگاه از شکوائیه خود بود. در این نشست وکیل باشگاه دفاعیه و گزارش خوبی را ارائه کرد که پس از 3،5 ساعت جلسه به اتمام رسید و قرار شد ظرف مدت حداکثر 20 روز نتیجه نهایی را اعلام کنند.
گرشاسبی هدف از حضور خود را در نشست CAS دفاع از حیثیت باشگاه ذکر کرد و افزود: باشگاه با جدیت این پرونده را پیگیری می کند تا بتوانیم نگاه بدبینانه فیفا و دادگاه CAS را که از گذشته وجود داشته، برطرف نمائیم تا سایه سنگین محرومیت برداشته شود و شان و جایگاه پرسپولیس به عنوان بزرگ ترین باشگاه آسیا، حفظ شود و باشگاه با اقتدار به کار خود ادامه دهد.
وی یادآور شد: هواداران بدانند امانتی را که به ما سپرده‌اند با تمام توان حفظ و نگهداری خواهیم کرد و به دنبال احقاق حق آن خواهیم بود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول