کمیته رفاهی

بشار رسن: خبر جدایی ام برای خودم هم جالب بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 118 ] - چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1397
بشار رسن: خبر جدایی ام برای خودم هم جالب بود

بشار رسن: خبر جدایی‌ام برای خودم هم جالب بود           هافبک پرسپولیس نسبت به شایعه درخواست جدایی از این تیم واکنش نشان داد. خبر...

بشار رسن: خبر جدایی‌ام برای خودم هم جالب بود

 

 

 

 

 

هافبک پرسپولیس نسبت به شایعه درخواست جدایی از این تیم واکنش نشان داد.

خبر درخواست جدایی بشار رسن از پرسپولیس که در رسانه‌ها منتشر شده بود با واکنش این بازیکن همراه شد.

بشار رسن در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه چرا اخیراً کمتر در ترکیب اصلی حضور دارد اظهار داشت: زمانی که من با پرسپولیس قرارداد بستم هنوز لیگ عراق تمام نشده بود و من بلافاصله پس از پایان فصل راهی ایران شدم و استراحتی نداشتم. در میانه فصل هم مجبور شدم همراه تیم امید عراق باشم و این یعنی 2 سال بازی پی در پی بدون استراحت و خودم از نظر خودم 40 درصد فوتبالم را هم نتوانستم ارائه دهم و دلیل کم بازی کردن من هم همین موضوع است.

وی در مورد تجربه قهرمانی با پرسپولیس گفت: بسیار شیرین و لذت بخش است. من ابتدای فصل هم گفتم به تیم قهرمان ایران آمدم و می‌خواهم به همراه سایرین آن را دوباره تکرار کنیم. همیشه اولویتم برای بازی تیمی است که نام بزرگی داشته باشد و مدعی قهرمانی باشد.

هافبک عراقی پرسپولیس در مورد تقابل با ذوب‌آهن عنوان کرد: بازی سختی بود و حریف ما برای رسیدن به رتبه دوم جدول و کسب سهمیه آسیایی می‌جنگید و به هدف خودش هم رسید. یک بازی فیزیکی و سرعتی پر فشار بود.

رسن در مورد بازی با الجزیره در رقابت‌های آسیایی هم خاطرنشان کرد: هر تیمی به این مرحله از رقابت‌ها می‌رسد تیم قدرتمندی است و به هیچ وجه نباید الجزیره را دست کم بگیریم چرا که تجربه نشان داده تیم‌هایی که از آنها انتظار کمتری می‌رود غالفگیر کننده ظاهر می‌شوند.

وی در پایان در مورد صحبت‌هایی که پیرامون جدایی‌اش از پرسپولیس مطرح شده گفت: شنیدن این خبر که در رسانه‌ها منتشر شده بود برای خودم هم جالب و غافلگیر کننده بود. پیشنهاد برای همه وجود دارد و من هم مستثنی نیستم. حدود 50 روز قبل یک پیشنهاد از قطر به دستم رسید و آن را با مدیر برنامه‌هایم در میان گذاشتم ولی فقط در حد یک صحبت معمولی بود. من با پرسپولیس قرارداد 2 ساله دارم و به جدایی فکر نمی‌کنم. ضمن اینکه رفتن به قطر اولویت من نیست و اگر روزی بخواهم از پرسپولیس جدا شوم اولویتم فوتبال اروپا خواهد بود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول