کمیته رفاهی

ردگم کنی استیلی بااسم مربی خارجی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 119 ] - شنبه, 1 اردیبهشت 1397
ردگم کنی استیلی بااسم مربی خارجی

ردگم کنی استیلی بااسم مربی خارجی         برخی منابع آگاه می گویند فدراسیون با جواد نکونام برای هدایت تیم امید به توافق رسیده و کاپیتان پرا...

ردگم کنی استیلی بااسم مربی خارجی

 

 

 

 

برخی منابع آگاه می گویند فدراسیون با جواد نکونام برای هدایت تیم امید به توافق رسیده و کاپیتان پرافتخار تیم ملی در جام جهانی گذشته، بعد از پایان بازی های نساجی بلافاصله کارش را آغاز خواهد کرد.

مدیر جدید تیم ملی امید ایران این روزها با مصاحبه های متعدد درباره استخدام سرمربی خارجی، به خیال خودش در حال بازی با افکارعمومی است تا بازی های باقیمانده لیگ دسته اول تمام شود. به این ترتیب مصاحبه های پیاپی این روزهای استیلی را نباید جدی گرفت.

حمید استیلی در خصوص انتخاب سرمربی تیم امید می گوید:«ما برای هدایت تیم امید به دنبال یک سرمربی خوب خارجی هستیم و اولویت ما برای سرمربیگری این تیم استخدام مربی خارجی است...» اما برخی منابع آگاه می گویند فدراسیون با جواد نکونام برای هدایت تیم امید به توافق رسیده و کاپیتان پرافتخار تیم ملی در جام جهانی گذشته، بعد از پایان بازی های نساجی بلافاصله کارش را آغاز خواهد کرد.

استیلی قرار است برای حضور تیم زیر 21 سال در بازی‌های آسیایی با صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک دیداری داشته باشد تا در صورت تامین بودجه کافی و لازم، بازی‌های آسیایی به منزله بازی های آماده‌سازی این تیم در راه کسب سهمیه المپیک محسوب شود. استیلی تاکید کرده که طبق حکم فدراسیون «مدیر تیم امید» است و مدیرفنی امیدها نیست. مدیر تیم امید در خصوص تعامل با کارلوس کی‌روش عنوان کرده که فعلا در این خصوص صحبتی نشده است اما جواد نکونام مشخصا پیشنهاد کارلوس کی روش بوده است.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول