کمیته رفاهی

کولاک سردار با ۲ گل مقابل یاران عزت اللهی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 156 ] - یکشنبه, 26 فروردین 1397
کولاک سردار با ۲ گل مقابل یاران عزت اللهی

کولاک سردار با ۲ گل مقابل یاران عزت‌اللهی         ستاره ایرانی روبین کازان در یک نیمه دو بار دروازه آمکار را باز کرد و بیشترین نقش را...

کولاک سردار با ۲ گل مقابل یاران عزت‌اللهی

 

 

 

 

ستاره ایرانی روبین کازان در یک نیمه دو بار دروازه آمکار را باز کرد و بیشترین نقش را در جریان پیروزی تیمش مقابل آمکار داشت.

در ادامه دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر روسیه تیم آمکار که برخلاف دو مسابقه اخیرش سعید عزت‌اللهی را از ابتدا در ترکیب می‌دید، از ساعت ۱۳ امروز میزبان روبین کازانی بود که از سردار آزمون در خط حمله بهره می‌برد و رضا شکاری را جزو نفرات ذخیره داشت.

 

سردار آزمون که از شروع فصل در گلزنی ناکام بود و تنها در آخرین بازی سال ۲۰۱۷ یک گل برابر خاباروفسک زد، هفته قبل برابر اخمت گروزنی و مقابل یاران میلاد محمدی خوش درخشید و ۲ گل در برتری ۳ بر ۲ تیمش به ثمر رساند که امروز هم مجددا برابر تیم یک لژیونر ملی‌پوش ایرانی دیگر این کار را تکرار کرد.

 

روبین کازان در دقیقه ۲۴ بازی امروز با آمکار صاحب ضربه آزاد سمت راست زمین شد که ارسال کریستین نوبوا را به تیرک دوم را سردار آزمون بالاتر از مدافعان آمکار با ضربه سر زد تا گل اول روبین کازان به ثمر برسد.

 

 

 

درخشش ملی‌پوش ایرانی روبین کازان برابر یاران عزت‌اللهی باز هم ادامه یافت و او در دقیقه ۳۹ باز هم سانتر کریستین نوبوا را از بین دو مدافع آمکار و با ضربه تمام کننده عالی تبدیل به دومین گل تیمش کرد تا نیمه اول را با برتری ۲ بر صفر پشت سر بگذارند.

 

یاران آزمون در نیمه دوم هم یک گل دیگر به ثمر رساندند تا آمکار که سعید عزت‌اللهی را ۵۹ دقیقه در ترکیب داشت، با نتیجه ۳ بر صفر در خانه مغلوب روبین کازان شود.

 

روبین کازان که سردار آزمون را تا پایان مسابقه در اختیار داشت، با درخشش مهاجم ایرانی و برتری در مسابقه امروز ۳۴ امتیازی شد و جایگاهش در رده هشتم جدول را تثبیت کرد؛ یاران عزت‌اللهی هم با این باخت ۲۸ امتیازی و در جایگاه دوازدهم جدول ماندند.

 

 

سردار آزمون که در نیم‌فصل اول نمایش مورد انتظار ایرانی‌ها را نداشت و از فرم سال قبل فاصله گرفته بود، حالا در دو بازی اخیر روبین کازان ۴ گل زده و تعداد گل‌های این فصلش را به عدد ۵ رسانده تا نشان دهد در فصل منتهی به جام جهانی، به مرور زمان خود را به مرز آمادگی می‌رساند و در لیگ برتر روسیه موثر ظاهر می‌شود.

 

آزمون با کارت زردی که در لحظات پایانی نیمه اول این مسابقه دریافت کرد، ۴ اخطاره شد و دیدار هفته آینده مقابل روستوف، تیم سابقش را به دلیل محرومیت از دست داد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول