کمیته رفاهی

بهترین بازیکنان در پرسپولیس می مانند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 99 ] - چهارشنبه, 22 فروردین 1397
بهترین بازیکنان در پرسپولیس می مانند

بهترین بازیکنان در پرسپولیس می‌مانند         سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه بهترین بازیکنان این تیم برای فصل بعد هم خوا...

بهترین بازیکنان در پرسپولیس می‌مانند

 

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه بهترین بازیکنان این تیم برای فصل بعد هم خواهند ماند گفت: برای دیدار با پارس جنوبی تغییراتی در ترکیب تیم خواهیم داشت.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی فردا چهارشنبه پرسپولیس و پارس جنوبی جم در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال ایران به خبرنگاران گفت: از جایگاه یک قهرمان به همه سلام عرض می کنم. دوست داریم با هوادارانمان فردا جشن قهرمانی را بگیریم. ما با برد در مشهد به قهرمانی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بازی مهمی با پارس جنوبی داریم. تیم خوبی دارند که در نیم فصل اول فوق العاده بود و اگر یادتان بیاید اولین باخت را ما به آنها تحمیل کردیم. پارس جنوبی خیلی سخت می بازد. آنها بدترین شکست خود را مقابل استقلال کسب کردند. به هر حال طبیعی است آنها مقابل تیم قهرمان بخواهند بهترین حالت خود را نشان دهند.

وی درباره اینکه پارس جنوبی در آنالیزهایی که کادر فنی سرخپوشان انجام داده است چگونه بازی می کند گفت: آنها مطمئنا می آیند تا توانایی های خود را نشان دهند و در بین چهار تیم بالای جدول قرار بگیرند.

ایوانکوویچ درباره شرایط بازیکنان پرسپولیس افزود: حسین ماهینی امروز مصدوم شد و کمی احساس درد داشت. تکلیفش فردا مشخص می شود. رادوشوویچ هم از ناحیه کمر احساس درد می کند. اما بقیه بازیکنان را داریم.

سرمربی سرخپوشان درباره احتمال تغییر در ترکیب پرسپولیس اظهار داشت: نگویید بازیکنان جوان را شاید بازی بدهم. چون تمام بازیکنانم مثل سیامک نعمتی و شایان مصلح و بشار رسن جوان هستند. با این حال برای بازی فردا تغییراتی خواهیم داشت. شک نکنید.

برانکو ایوانکوویچ بار دیگر درباره احتمال جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: طبیعی است باشگاه برای حفظ آنها برنامه دارد. به هر حال بازیکن می تواند پیشنهاد داشته باشد. اما باید بگویم در انتها، بهترین ها می مانند و بقیه بازیکنان هم که بخواهند بروند می توانند بروند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه چرا با اجرای طرح موزاییکی چهره اش توسط هواداران در جشن قهرمانی مخالفت کرده است گفت: درست فهمیدید. من مخالفت کردم. چون لایق این قهرمانی بازیکنان تیم هستند. اگر قرار است تصویر کسی روی سکوهای هواداران برود و دست به دست شود بازیکنانم هستند.

ایوانکوویچ درباره دعوت وی از میروسلاو بلاژویچ برای حضور در جشن قهرمانی پرسپولیس ادامه داد: من او را دعوت کردم تا بیاید. احتمال حضورش در جشن قهرمانی وجود دارد اما او به من گفت همه چیز به خودت بستگی دارد و حرفی در این باره نداشت. امیدوارم بتواند بیاید.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس از سد تیم السد قطر عبور می کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد؟

گالری عکس

جدول