کمیته رفاهی

تارتار: نمی توانستیم تا پایان فصل صدر جدول باشیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 112 ] - یکشنبه, 19 فروردین 1397
تارتار: نمی توانستیم تا پایان فصل صدر جدول باشیم

تارتار: نمی‌توانستیم تا پایان فصل صدر جدول باشیم         سرمربی پارس در خصوص اینکه مشکلات مالی چقدر روی این تیم تاثیر داشت بیان داشت:...

تارتار: نمی‌توانستیم تا پایان فصل صدر جدول باشیم

 

 

 

 

سرمربی پارس در خصوص اینکه مشکلات مالی چقدر روی این تیم تاثیر داشت بیان داشت: نمی‌توانیم بگوییم همه چیز مشکلات مالی بوده است تیم ما یک تیم نوپا و جوانی بود ما در نیم فصل اول یک کار خارق العاده را انجام دادیم

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص تساوی مقابل فولاد اظهار داشت: دو تیم بازی نزدیکی را انجام د ادند فولاد بیشتر دفاع می‌کرد اما مالکیت توپ دست ما بود. آنها دفاع چند لایه انجام می‌دادند اما در نهایت دو تیم به تساوی رسیدند.

وی در مورد اینکه آیا تیمش همچنان شانس کسب سهمیه را دارد یا خیر؟ افزود: کار ما خیلی سخت شد تیم‌های بالایی در جدول توانستند نتایج خوبی کسب کنند اما ما هنوز هم امید داریم.

سرمربی پارس در خصوص اینکه مشکلات مالی چقدر روی این تیم تاثیر داشت بیان داشت: نمی‌توانیم بگوییم همه چیز مشکلات مالی بوده است تیم ما یک تیم نوپا و جوانی بود ما در نیم فصل اول یک کار خارق العاده را انجام دادیم و طبیعی بود تا پایان فصل نمی‌توانستیم صدر جدول باشیم تا همین جا هم کار بسیار بزرگی را انجام دادیم باید قبول کنیم انتظارات از ما بالا بود اما این را هم در نظر بگیرید خیلی از تیم‌ها می‌آمدند که جلوی ما بازنده نباشند.

تاتار در خصوص دیدار هفته آینده مقابل پرسپولیس خاطرنشان کرد: از همین الان قهرمانی پرسپولیس را تبریک می‌گویم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم باید قیبول کنیم بازی مقابل پرسپولیس برای بازیکنان ما انگیزه ایجاد می‌کند ما در بازی قبل باخت حق مان نبود و پرسپولیس توانست روی تجربه سه امتیاز را کسب کند. 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول