کمیته رفاهی

پرسپولیس همیشه پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 149 ] - یکشنبه, 19 فروردین 1397
پرسپولیس همیشه پرسپولیس است

پرسپولیس همیشه پرسپولیس است           پیشکسوت پرسپولیس گفت: قهرمانی که باید پیش از عید رقم می خورد با بی انگیزگی برخی بازیکنان به سال...

پرسپولیس همیشه پرسپولیس است

 

 

 

 

 

پیشکسوت پرسپولیس گفت: قهرمانی که باید پیش از عید رقم می خورد با بی انگیزگی برخی بازیکنان به سال جدید موکول شد ولی دیگر نباید دیرتر از این شود.

پرسپولیس در دیدار هفته بیست و هفتم خود در لیگ برتر با یک تساوی مقابل پدیده مشهد می تواند قهرمانی اش را مسجل کند.

ناصر محمدخانی در ارتباط با دیدار پدیده – پرسپولیس گفت: بازی مهم و البته حیاتی برای پرسپولیس است. پرسپولیس نیازی به ثبت رکورد و این قبیل کارها ندارد تا بخواهد هرطور شده چند هفته پیش از پایان فصل قهرمانی اش را مسجل کند ولی بیش از این هم نباید هوادارانش را منتظر بگذارد.

وی افزود: ما فصل قبل در روزهای پایانی فروردین بیرون از خانه جشن قهرمانی گرفتیم و به نظر می رسد این بار هم باید در فرودین ماه این اتفاق را باز هم بیرون از خانه تجربه کنیم که در دربی و بعد در دیدار با سایپا نتایج به گونه ای دیگر رقم خورد تا این جشن برای هواداران به تعویق بیافتد.

گلزن اسبق پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس باید کار را در مشهد تمام کند چون بیش از این معطل کردن ارزش های قهرمانی زودهنگام این تیم را کمرنگ می کند. ما باید یک ماه قبل قهرمانی را جشن می گرفتیم ولی می بینیم که با بی انگیزگی برخی بازیکنان این موضوع تاحدی به تعویق افتاده است.

محمدخانی خاطر نشان کرد: پدیده هم تیم خوبی است که به اصطلاح کشتی گیران چغر و بد بدن به نظر می رسد و راحت امتیاز نمی دهد ولی شکست دادنش برای این پرسپولیس نباید کار سختی باشد. پرسپولیس همیشه و در همه حال پرسپولیس است و باید نتیجه بگیرد.

دیدار تیم های پدیده و پرسپولیس امروز و از ساعت 17:00 در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد آغاز می شود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول