کمیته رفاهی

مغلوب کم توجهی ها شدیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 134 ] - یکشنبه, 19 فروردین 1397
مغلوب کم توجهی ها شدیم

مغلوب کم‌توجهی‌ها شدیم         سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد تاکید کرد تیمش به بی توجهی های مسئولان باخت اما تلاش می کنند این تیم...

مغلوب کم‌توجهی‌ها شدیم

 

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد تاکید کرد تیمش به بی توجهی های مسئولان باخت اما تلاش می کنند این تیم را در لیگ برتر حفظ کنند.

محمدرضا مهاجری پس از شکست یک بر صفر عصر شنبه تیمش برابر پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر گفت: ابتدا مدار کردیم که گل نخوریم چرا که می دانستیم اگر گل بخوریم توان بدنی بازیکنان اجازه نمی دهد که به گل برسیم و نتیجه را جبران کنیم.

مهاجری ادامه داد: نمی خواهم توجیه داشته باشم و به پرسپولیسی ها تبریک می گویم اما ما امروز مغلوب کم توجهی ها شدیم. ما خوب تمرین نکردیم و حاصل تمرین نکردن همین می شود. 

سرمربی تیم فوتبال پدیده ادامه داد: در نیمه اول بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتیم اما هر چه از زمان بازی گذشت بدن بازیکنان افت کرد که البته طبیعی هم هست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تمرینات تیم ادامه پیدا خواهد کرد گفت: ما برای اعتبار خودمان باید تمرینات را ادامه بدهیم. ما در جنگ نابرابر بازی ها را واگذار می کنیم. صحبت کردن در مورد مشکلات مالی پدیده زیبنده نیست. باید تلاش کنیم تیم پدیده را در لیگ برتر حفظ کنیم. 

محمدرضا مهاجری خاطرنشان کرد: این کابوس بالای سر ماست. می خوابیم بالای سرماست و بیدار هم می شویم با این کابوس دست به گریبان هستیم. مگر می شود مسئولان شهر ما اینقدر نسبت به این تیم بی تفاوت باشند. وقتی ابومسلم رفت ماهیت فوتبال خراسان از دست رفت. تماشاگر مشهدی با تیم های دیگر ارتباط نمی گیرد. 

وی ادامه داد: بازیکن ما پول ندارد که یک وعده غذا بخورد. من رویم نمی شود که بیایم در رسانه ها از این مسائل بنامم. ورزش هم مثل بقیه بخش ها نیازمند توجه است اما متاسفانه مسئولان توجهی به این مورد ندارند. تیم ما هم مثل سیاه جامگان سقوط می کند تا خیال مسئولان راحت شود. 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول