کمیته رفاهی

سخت ترين قرعه ممكن براي ايران درجام ملتهاي آسيا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 128 ] - شنبه, 11 فروردین 1397
سخت ترين قرعه ممكن براي ايران درجام ملتهاي آسيا

سخت ترين قرعه ممكن براي ايران درجام ملتهاي آسيا             رقابت های جام ملت های آسیا 2019 به میزبانی امارات از اواخر دی و اوای...

سخت ترين قرعه ممكن براي ايران درجام ملتهاي آسيا
 
 
 
 
 
 

رقابت های جام ملت های آسیا 2019 به میزبانی امارات از اواخر دی و اوایل بهمن ماه 97 آغاز می شود که با اتمام مراحل انتخابی چهره 24 تیم حاضر در این تورنمنت معتبر فوتبال قاره کهن مشخص شد.

سایت afc با انتشار نام 24 تیم حاضر در این رقابت ها از روزشمار برگزاری قرعه کشی جام ملت ها خبر داد و نوشت آئین قرعه کشی و گروه بندی جام ملت های 2019 آسیا روز جمعه 14 اردیبهشت ماه 97 در یکی از هتل های مجلل شهر دبی با حضور روسای کنفدارسیون فوتبال آسیا و نماینده های تیم های حاضر برگزار خواهد شد.

در آخرین روز از مرحله انتخابی تیم های یمن، فلسطین، فیلیپین و کره شمالی هم مجوز حضور در جمع 24 تیم حاضر در جام ملت‌های 2019 آسیا را دریافت کردند تا با مشخص شدن تیم های حاضر، ایران در سید 1 به همراه ژاپن، کره جنوبی، استرالیا، عربستان و امارات به عنوان سرگروه در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد. پنج تیم به عنوان تیم های اول تا پنجم در رنکینگ فیفا از قاره آسیا همچنین امارات به عنوان میزبان سرگروه خواهند بود.

‏در قرعه کشی روز جمعه 14 اردیبهشت سخت ترین قرعه براساس سیدبندی کنفدراسیون که می تواند نصیب ایران شود هم گروهی با چین، ازبکستان و بحرین خواهد بود؛ تیم هایی که در سیدهای دوم، سوم و چهارم جام ملت ها جزو سرسخت ترین حریفان قلمداد می شوند که با قرار گرفتن در گروه احتمالی ایران، می توانند چالش دشواری برای تیمی مدعی قهرمانی همچون ایران رقم بزند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول