کمیته رفاهی

علی دایی: با احترام به کی روش بازیکن در اختیار تیم ملی قرار نمی دهم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 138 ] - شنبه, 11 فروردین 1397
علی دایی: با احترام به کی روش بازیکن در اختیار تیم ملی قرار نمی دهم!

علی دایی: با احترام به کی‌روش بازیکن در اختیار تیم ملی قرار نمی‌دهم!         سرمربی سایپا گفت: با همه احترامی که برای کی‌رو...

علی دایی: با احترام به کی‌روش بازیکن در اختیار تیم ملی قرار نمی‌دهم!

 

 

 

 

سرمربی سایپا گفت: با همه احترامی که برای کی‌روش قائل هستم نمی‌توانیم بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری قبل از دیدار با پرسپولیس حاضر نشد پشت میکروفون‌های صدا و سیما بنشینید و صندلی‌های خود را تغییر داد و گفت من با صدا و سیما مشکل دارم و با آنها صحبت نمی‌کنم.

وی ادامه داد: سال نو را تبریک می‌گویم، امیدوارم ناراحتی سال‌ قبل را نداشته باشیم و به آرامش برسیم. مقابل تیم خوب و پر قدرت پرسپولیس بازی داریم که قهرمان لیگ برتر شده است ، نیازی به تعریف من ندارد.

* پرسپولیس برای رسمی کردن قهرمانی اش می‌آید

وی تأکید کرد: من خیلی وقت پیش قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفتم و می‌دانم که آنها فردا برای گرفتن امتیاز به مصاف ما می‌آیند. آنها می‌خواهند قهرمانی‌شان را رسمی کنند و ما هم برای کسب سهمیه آسیایی می‌جنگیم به همین علت بازی بسیار حساس است.

دایی تأکید کرد: ما روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کرده‌ایم و البته از آن طرف هم کار سختی داریم ولی تمام سعی ما این است که خودمان را آن بالاها نگه داریم و ۳ امتیاز بازی را از آن خود کنیم.

* اکنون زمان آن نیست که بازیکنانمان را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم

علی دایی در مورد اینکه کارلوس کی‌روش گفته بازیکنان لیگ برتر آماده حضور در جام جهانی نیستند و باید آنها را ۴۰ روز در اختیار داشته باشم و نظر او در این مورد چیست؟ اظهار داشت: خوشبختانه یا بدبختانه من بازی دیشب تیم ملی را ندیدم، اظهارات کی‌روش را هم نشنیدم که بخواهم در مورد آن نظر بدهم، چیزی را که نشنیدم نمی‌توانم در موردش صحبت کنم. نظر و تصمیم کی‌روش محترم است اما ما برای کارمان به بازیکنان نیاز داریم، باشگاه سرمایه‌گذاری کرده تا در این ۵ بازی نتیجه بگیریم. همواره با تیم ملی همکاری کرده‌ایم و این همکاری ادامه خواهد داشت اما اکنون زمان آن نیست که بازیکنانمان را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم. باشگاه‌ها می‌خواهند به نحو احسن کار کنند و هر باشگاهی برای هدف‌گذاری که کرده می‌خواهد به هدفش برسد. با همه احترامی که برای کی‌روش قائل هستم نمی‌توانیم بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم. نمی‌دانم ۴۰ روز یا بیشتر به جام جهانی باقی مانده است به هر حال ما به بازیکنانمان احتیاج داریم. آخرین بازی ما در اردیبهشت‌ماه است و فکر می‌کنم کی‌روش وقت کافی داشته باشد تا بازیکنان را در تیم ملی در اختیار داشته باشد.

* کاری که فوتبال می‌کند هزار سیاستمدار نمی‌تواند انجام دهد
سرمربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد هجمه‌هایی که علیه تیم ملی به راه افتاده است، گفت: متأسفانه یا خوشبختانه مردم فعلاً از فضا به دور هستند و من هم خودم زیاد در فضای مجازی و اینگونه مسائل نیستم ولی این را می‌دانم که باید دست به دست هم بدهیم و به تیم ملی کمک کنیم و باری را از روی دوش تیم ملی برداریم. کاری را که فوتبال می‌تواند انجام دهد هزاران سیاست‌مدار و میلیاردها دلار نمی‌تواند انجام دهد.به همین خاطر باید کمک‌حال تیم ملی باشیم. فوتبال می‌تواند نقش هزار سیاست‌مدار را در عرصه فرهنگ و سیاست پیاده کند.

* با سایپا قرارداد دارم اما تصمیم گیرنده نهایی ما نیستیم

دایی در خصوص اینکه آیا همکاری‌اش با سایپا برای فصل بعد ادامه دارد یا خیر، گفت: ما فعلاً با سایپا قرارداد داریم و البته فصل بعد هم تحت قرارداد باشگاه سایپا هستیم و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد چون تصمیم‌گیرنده نهایی ما نیستیم. من زمان رویانیان ۳ سال با پرسپولیس قرارداد داشتم ولی فقط ۲ سال در این تیم بودم و اجازه ندادند سال سوم هم با این تیم‌ها کار کنم. در تمامی این سالها تیم‌های مختلف را به لیگ قهرمانان آسیا فرستادم ولی سال بعد از آن اجازه ندادند با این تیم‌ها کارم را ادامه بدهم. من به خاطر عشق و علاقه‌ام کار می‌کنم و امسال هم با سایپا تیم جدید و خوبی تشکیل داده‌ایم و اگر سال بعد اینجا باشیم مطمئناً تیم بهتری خواهیم شد.

*  لیگ امسال از سال‌های قبل بهتر بود

خبرنگاری از دایی در خصوص ارزیابی‌اش از فوتبال باشگاهی ایران در سال ۹۶ سئوال کرد که وی پاسخ داد: سال ۹۶ فوتبال ایران فراز و نشیب زیادی داشت. به غیر از پرسپولیس همه تیم‌ها پستی و بلندی‌های زیادی را تجربه کردند اما به نظرم وقفه‌های طولانی مدتی در لیگ امسال رخ داد اما در مجموع لیگ امسال از سال‌های قبل بهتر بود.

* دوستان در پرسپولیس نمی‌خواهند مشکل حل شود

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص مطالباتش از پرسپولیس گفت: طلبم از پرسپولیس پابرجا است و من چندی پیش با گرشاسبی صحبت کردم و حتی با او به توافق هم رسیدیم و زمان هم مشخص کردیم اما متأسفانه دوستان نمی‌خواهند مشکل حل شود و اشکالی هم ندارد. اگر فردا اتفاقی افتاد کسی از دست ما ناراحت نشود. ما با گرشاسبی صحبت کردیم و زمان تعیین کردیم و یک ماه و نیم از آن زمان هم گذشته و من هم مجبور هستم به صورت قانونی همه چیز را دنبال کنم. خداراشکر کمیته تعیین وضعیت هم تشکیل شده و خیلی راحت در همینجا می‌توانیم به حقمان برسیم. من رأی را گرفته‌ام و خیلی دوست داشتم به آقایان کمک کنم اما مثل اینکه آنها دوست ندارند ما به آنها کمک کنیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول