کمیته رفاهی

سالی دیگر، شروعی دیگر، در کنار یکدیگر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 232 ] - سه شنبه, 29 اسفند 1396
سالی دیگر، شروعی دیگر، در کنار یکدیگر

بسم الله الرحمن الرحیم   سالی دیگر ، شروعی دیگر، در کنار یکدیگر   فرا رسیدن بهار طبیعت، نوروز باستانی و آغاز سال 1397 خورشیدی را به تمامی اعضای جمعی...

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سالی دیگر، شروعی دیگر، در کنار یکدیگر

 

فرا رسیدن بهار طبیعت، نوروز باستانی و آغاز سال 1397 خورشیدی را به تمامی اعضای جمعیت و هواداران که از ارکان اساسی فوتبال هستند و مردم شریف و عزیزان تبریک و شادباش می گوئیم.

در سالی که گذشت با استعانت از پروردگار یکتا، پس از برگزاری مجمع عمومی و فوق العاده که با استقبال پرشور اعضا با حضور نماینده وزارت کشور برگزار شد و پس از انتخاب ارکان جمعیت و انجام 12 جلسه هیأت مدیره و تائیدات هیأت مدیره وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال سرانجام در تاریخ 1396/11/29 پروانه فعالیت این جمعیت به شماره 19429 توسط آقای عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر محترم کشور صادر شده است که این امر می تواند باعث گسترش انگیزه و امیدواری بیشتری باشد.

به همین منظور اینجانب از مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مسئولین کمیسیونها، معاونین، مشاورین و کارکنان محترم جمعیت انتظار دارم که در حفظ شأن و جایگاه این جمعیت و ارتقای کمی و کیفی آن تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

امید است، در سایه افق روشنی که با استقرار قانونی این جمعیت پدید آمد و اعتمادی که فدراسیون فوتبال در محول کردن دو وظیفه جدید به این جمعیت ابلاغ کرد، بتوانیم با افزودن بر میزان تلاش، صمیمیت و خلاقیت خود به مدد اتحاد و همبستگی اعضای جمعیت به ویژه «همیاران هوادار» عزیز بانوان و آقایان گام های موثر و بزرگتری در زمینه رشد و گسترش فعالیت های خود، اعتلای فرهنگ هواداری و دستیابی به اهداف مندرج در اساسنامه جمعیت، برای فوتبال پر افتخار کشورمان گام های اساسی برداریم و در این راستا، ما به پشتیبانی و حمایت همه جانبه مسئولین فرهنگی به خصوص در ورزش خاصه فوتبال و نیز فدراسیون، سازمان لیگ، هیاتهای فوتبال، یگان زحمتکش نیروی انتظامی، حراست، لیدرها، هواداران سرافراز و تمامی اعضای خود دلگرم و مفتخر هستیم و دست همه آنان را به گرمی می فشاریم.

بی شک، هواداران، مشوقین و لیدرها، سرمایه های فوتبال هستند، فقط باید آنان را دید، برایشان شخصیت قائل شد و ظرفیت بی حد و حصر نهفته در وجود پرجوش و خروش آنان را کشف نمود و در جهت سازنده به کار گرفت.

شادی، بهروزی و تندرستی همگان را در سالی که تقارن با ماه مبارک رجب و میلاد امیرالمومنین(ع) می باشد، از درگاه یزدان پاک مسألت داریم و همواره آرزومند سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

 

محمدرضا تهرانی

رئیس هیأت مدیره

جمعیت حامیان هواداران فوتبال

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول