کمیته رفاهی

معجزه بابلی ها و فینال جام حذفی مقابل استقلال!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 145 ] - شنبه, 19 اسفند 1396
معجزه بابلی ها و فینال جام حذفی مقابل استقلال!

معجزه بابلی ها و فینال جام حذفی مقابل استقلال!       خونه به خونه البته در این مسیر شانس خوبی هم داشت و با هیچ تیم بزرگی روبرو نشد.آنها ابتدا ر...

معجزه بابلی ها و فینال جام حذفی مقابل استقلال!

 

 

 

خونه به خونه البته در این مسیر شانس خوبی هم داشت و با هیچ تیم بزرگی روبرو نشد.آنها ابتدا راه آهن بحران زده را در تهران حذف کردندريال سپس سیاه جامگان قعرنشین در لیگ برتر را بردند، گسترش فولاد سخت ترین حریف بابلی ها بود که همگی با هدایت جوادنکونام کنار زده شدند و امروز هم تیم در خطر سقوط استقلال خوزستان که حتی پول شرکت در مسابقات را هم ندارد، حریف انگیزه بابل برای بزرگی کردن در فوتبال ایران برای اولین بار نشد

تیم تازه تاسیس و گمنام خونه به خونه بابل در سومین سال تیمداری حرفه ای اش موفق شد به افتخاری تاریخی دست پیدا کند و با شکست میزبان لیگ برتری و پرافتخارش، به فینال جام حذفی فوتبال ایرن برسد، کاری که پرسپولیس و چندین تیم سرشناس و پرستاره فوتبال ایران طی چندسال اخیر موفق به انجامش نشدند.

شاگردان اسکوچیچ در تیم دسته اولی بابل که چند فصل است با هزینه های نجومی موفق یه صعود به لیگ برتر نشدند حالا در یکقدمی فتح یکی از دو جام معتبر فوتبال کشور قرار گرفتند البته حریف بسیار سختی به نام استقلال با هدایت وینفرد شفر در پیش رو دارند. خونه به خونه البته در این مسیر شانس خوبی هم داشت و با هیچ تیم بزرگی روبرو نشد.آنها ابتدا راه آهن بحران زده را در تهران حذف کردندريال سپس سیاه جامگان قعرنشین در لیگ برتر را بردند، گسترش فولاد سخت ترین حریف بابلی ها بود که همگی با هدایت جوادنکونام کنار زده شدند و امروز هم تیم در خطر سقوط استقلال خوزستان که حتی پول شرکت در مسابقات را هم ندارد، حریف انگیزه بابل برای بزرگی کردن در فوتبال ایران برای اولین بار نشد.

خونه به خونه با ارائه نمایشی برتر نسبت به استقلال خوزستان و هت‌تریک کاپیتانش روح‌الله باقری موفق به پیروزی سزاوارانه 3بریک و صعود به فینال جام حذفی شد.در این دیدار که ساعت 15 امروز (جمعه) با قضاوت حمید حاج‌ملک در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد، ابتدا میثم دورقی (17 -پنالتی) استقلال خوزستان را پیش انداخت، اما روح الله باقری در دقیقه 62 کار را به تساوی کشاند. در وقت‌های اضافه، باقری مهاجم خونه‌به‌خونه در دقیقه 98 باز هم دروازه شاگردان عبدالله ویسی را باز و در دقیقه 120 با هت‌تریک خود کار تیم میزبان را یکسره کرد.

شاگردان اسکوچیچ این نتیجه را تا پایان بازی حفظ کردند تا علاوه بر شکست حریف لیگ برتری، راهی فینال جام حذفی شوند. خونه به خونه در لیگ دسته اول پس از نفت مسجد سلیمان در رده دوم قرار دارد و یکی از شانس‌های صعود به لیگ برتر است.فینال جام حذفی دوازدهم اردیبهشت ماه سال آینده در خرمشهر برگزار می‌شود. استقلال در حالی با این تیم مازندرانی روبرو می‌شود که پیش از این با دیگر تیم مازندران یعنی نساجی قائمشهر روبرو شده بود.

شرح گل‌ها

 استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل(دقیقه 16: میثم دورقی): پنالتی اعلام شده به سود آبی‌های خوزستان را دورقی با شوت محکم به سمت چپ دروازه خونه به خونه زد که با وجود تشخیص درست سالاری، توپ تبدیل به گل شد.

 استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل 1 (دقیقه 62: روح‌الله باقری): پاس بلند تماشایی خیری از میانه زمین را روح‌الله باقری با توپ‌ربایی از علایی از آن خود کرد تا در موقعیتی تک به تک گل تساوی را برای خونه به خونه به ثمر رساند.

 استقلال خوزستان 1 - خونه خونه بابل 2 (دقیقه 98: روح‌الله باقری): حمید کاظمی با فرار سریع اجازه نداد توپ به بیرون برود و به معقولی پاس داد تا او با روی پا از گوشه محوطه جریمه شوت‌زنی کند تا با دفع ناقص شیخ‌ویسی، روح‌الله باقری با ضربه سر دومین گل خود و خونه به خونه را بزند.

 استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل 3 (دقیقه 120: روح‌الله باقری): باقری با دریبل عالی و تیزهوشی، دورقی را جای گذاشت و با شیخ‌ویسی تک به تک شد و این بار هم او را مغلوب کرد تا با هت‌تریک خود و زدن سومین گل خونه به خونه، این تیم را راهی فینال جام حذفی کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول