کمیته رفاهی

قدردانی رئیس جمعیت حامیان هواداران فوتبال از سرگروه های همیاران هوادار

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 269 ] - شنبه, 28 بهمن 1396
قدردانی رئیس جمعیت حامیان هواداران فوتبال از سرگروه های همیاران هوادار

قدردانی رئیس جمعیت حامیان هواداران فوتبال از سرگروه های همیاران هوادار     بنده به نمایدگی از هیأت مدیره اعضای جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم ها...

قدردانی رئیس جمعیت حامیان هواداران فوتبال از سرگروه های همیاران هوادار

 

 

بنده به نمایدگی از هیأت مدیره اعضای جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی از شما که بدون هیچ چشم‌داشتی به صورت داوطلبانه به فوتبال کشور و سالم‌سازی فضای ورزشگاه‌های فوتبال به ویژه در مسابقات حساس ملی و باشگاهی کمک و حمایت می کنید، تشکر و قدردانی می نمایم.

محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال در دیدار با سرگروه‌های همیاران هوادار با بیان این مطلب، گفت: همان طوری که در یک تیم فوتبال همه بازیکنان باید تلاش کنند، وظیفه خودشان را در زمین مسابقه به خوبی اجرا کنند، حرکت دسته جمعی هماهنگ داشته باشند و گوش به فرمان مربی خود باشند تا به موفقیت برسند، شما هم از این قاعده مستثنی نیستید. تک‌تک زیرگروه‌های شما باید با هوشیاری وظایف‌شان را به خوبی انجام دهند تا یک گروه چند صد نفری همیار هوادار توانمند، کارآمد، قوی و یکدست داشته باشیم.

رئیس هیأت مدیره جمعیت افزود: اصل اول و مهمی که همه‌تان باید رعایت کنید، اتحاد، همدلی و وحدت بین خودتان است و این تنها راز و رمز موفقیت شما خواهد بود. البته اختلاف نظر و سلیقه و نیز گرایش باشگاهی امری طبیعی و عقلانی است ولی خیلی مواقع به خاطر «وحدت» باید از برخی از خواسته‌های خودتان چشم‌پوشی کنید. شما باید آئینه تمام نمای اخلاق اسلامی و مظهر مهربانی و انضباط باشید تا تذکر شما به دیگران موثر واقع شود.

در آغاز  این دیدار، سید رسول امین جواهری مدیرعامل جمعیت حامیان در سخنانی ضمن معرفی و قدردانی از سرگروه‌های همیاران هوادار گفت: این افراد با اعتقاد قلبی و برای خدا و خدمت به هواداران فوتبال در سرما و گرما بدون اجر و منت وقت می گذارند و تلاش می‌کنند و دارای تجربیات فراوانی هستند که امیدواریم این عزیزان در روز پنجشنبه دهم اسفند در شهرآورد 86 که با حضور رئیس فدراسیون جهانی فوتبال «فیفا» برگزار می‌شود، باید تمام تجربیات خود را به کار گیرند تا این مسابقه حساس و مراسم مربوط به آن بهتر و نظم بیشتری برگزار شود.

در ادامه این نشست؛ علی تقی‌وند، حمیدرضا شوق جنانی، سعید گل محمدی، صادق رضاپور، مهران نعمت زاده، جعفر رضاپور، محمدمهدی دولتی، سید ایمان کوه‌کن، سید محمد ایگلی و ... مسایلی پیرامون برخی از مشکلات، کمبودها، ناهنجاری های ورزشگاه‌ها، نظم و انضباط در روی سکوها، همکاری و تعامل با سرمشوقین و لیدرها، تردد در نقاط مختلف ورزشگاه ها و ... را بیان کردند که از سوی رئیس و مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال به آنان پاسخ داده شد.

در پایان مقرر شد، این جلسات به صورت منظم ماهانه با مسئولین و کارشناسان میهمان برگزار شود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول