کمیته رفاهی

تخلفات فوتبالی را گزارش کنید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 122 ] - دوشنبه, 30 بهمن 1396
تخلفات فوتبالی را گزارش کنید

تخلفات فوتبالی را گزارش کنید       فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای از همه افراد خواست که چناچه از وقوع هرگونه تخلف در فوتبال اطلاعی دارند آن...

تخلفات فوتبالی را گزارش کنید

 

 

 

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای از همه افراد خواست که چناچه از وقوع هرگونه تخلف در فوتبال اطلاعی دارند آن را به کمیته‌های حقوقی و قضایی فدراسیون ارائه کنند تا رسیدگی شود.

فدراسیون فوتبال ضمن تسلیت به دلیل وقوع سانحه سقوط هواپیمای مسافربری آسمان و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار، اطلاعیه‌ای را در خصوص اتفاقات اخیر در فوتبال کشور صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

موفقیت های متعدد فوتبال کشور در عرصه های مختلف ملی و بین المللی در سال 1396 مرهون زحمات همه اشخاصی است که خالصانه در حوزه های مدیریتی، فنی، پزشکی، داوری و غیره در سطوح مختلف فدراسیون، سازمان لیگ، هیات های فوتبال و باشگاه‌ها خالصانه و مجدانه تلاش کرده‌اند. در همین راستا، حمایت های مردم شریف، مسوولین کشور و همراهی رسانه‌های  گروهی، شایسته تقدیر می‌باشد.

در خصوص مسایل مطرح شده در روزهای اخیر نیز اگرچه مبادی مختلف، خصوصاً مجمع عمومی، هیات رییسه، بازرسی قانونی و حسابرس مستقل به اتکاء ظرفیت های قانونی موجود، نظارت کافی را بر عملکرد مدیران فدراسیون اعمال می‌نمایند اما در عین حال و از آنجا که پاسخگویی و مسوولت پذیری از اهم سیاست های فدراسیون است لذا از کلیه پیشکسوتان، مربیان، بازیکنان، مدیران و سایر اشخاصی که از وقوع هر گونه تخلف احتمالی ولو کوچک و اندک، در هر یک از بخش های فدراسیون، سازمان لیگ، هیات‌ها و باشگاه ها مطلع هستند دعوت می‌نماید که مدارک و مستندات موجود در این خصوص را به تشخیص و صلاحدید خود، نزد هر یک از مراجع صالح به رسیدگی، ارایه و گزارش نمایند و فدراسیون فوتبال نیز وظیفه قانونی خود می‌داند تا پاسخگوی جزء به جزء سوالات و گزارش های مطروحه در مراجع صالح باشد.

همچنین در صورت ارایه این گزارشات به فدراسیون فوتبال، کلیه بخش های مرتبط اعم از کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و حراست، موضوع مطروحه را پیگیری و رسیدگی نموده و نتیجه‌ آن به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

فدراسیون فوتبال با احترام کامل به افکار عمومی ملت شریف ایران و اهالی خانواده بزرگ و خدوم رسانه، به منظور حفظ آرامش فضای فوتبال کشور و تمرکز بر موفقیت تیم‌ ‌ملی تا سر حد امکان از پاسخگویی رسانه‌ای به اظهار نظرهای شخصی خودداری خواهد کرد.

در پایان، خدمات و نظرات همه دلسوزان واقعی فوتبال را ارج نهاده و استفاده از انتقادات سازنده ایشان را اولویت مهم برنامه های خود می داند".

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول