کمیته رفاهی

راه حل مراکش در جام جهانی در بازی با ایران نهفته است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 159 ] - جمعه, 27 بهمن 1396
راه حل مراکش در جام جهانی در بازی با ایران نهفته است!

راه حل مراکش در جام جهانی در بازی با ایران نهفته است!         سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش در جدیدترین مصاحبه خود راه حل پیش رو خودشان در ج...

راه حل مراکش در جام جهانی در بازی با ایران نهفته است!

 

 

 

 

سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش در جدیدترین مصاحبه خود راه حل پیش رو خودشان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را در بازی با ایران دانست.

اروی رنار، سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش در مصاحبه با شبکه بین اسپورت قطر گفت: گروهی که تیم ملی مراکش در جام جهانی روسیه قرار دارد با توجه به حضور پرتغال و اسپانیا واقعا سخت و قدرتمند است. تمام تیم های حاضر در گروه ما محک بزرگی برای ما در این رویداد بزرگ جهانی به شمار می‌آید. ولی باید این را بگویم که راه حل برای ما در اولین بازیمان با ایران نهفته است. اگرچه پرتغال و اسپانیا سطح بسیار بالایی دارند اما این موضوع ما را از خلق شگفتی منع نمی کند.

وی در ادامه درباره ارتباطش با مهدی بن عطیه، مدافع یوونتوس و کاپیتان تیم ملی مراکش گفت: او یکی از بازکنان باتجربه و مهم در ترکیب تیم ملی مراکش است. قدرت او در داخل زمین و خارجش برای ما اثبات شده است و ارزش فوتبالش با بازی کردن در تیم های قدرتمند باشگاهی آلمان و ایتالیا اثبات شده است. البته نباید فراموش کرد که او یکی از مهره های کلیدیمان بود که باعث شد مراکش به جام جهانی صعود کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول