کمیته رفاهی

تمدید قرارداد کی روش در دستور کار فدراسیون فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 179 ] - شنبه, 21 بهمن 1396
تمدید قرارداد کی روش در دستور کار فدراسیون فوتبال

تمدید قرارداد کی روش در دستور کار فدراسیون فوتبال       رئیس دپارتمان تیم‌های ملی فوتبال از انجام اقدامات مقدماتی برای تمدید قرارداد سرمرب...

تمدید قرارداد کی روش در دستور کار فدراسیون فوتبال

 

 

 

رئیس دپارتمان تیم‌های ملی فوتبال از انجام اقدامات مقدماتی برای تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

«مهدی خراطی» در این خصوص گفت: خوشبختانه سرمربی تیم ملی و رییس فدراسیون فوتبال ارتباط بسیار خوبی دارند و اکنون شراطط مناسبی را پشت سر می گاریم.

وی با تاکید براینکه بسیاری از حملات و دشمنی‌ بعضی افراد به دلیل همین تعامل مناسب است، افزود: در پی آن هستیم که قرارداد «کارلوس کی روش» را تمدید کنیم که مقدمات آن هم با دستور رئیس فدراسیون در حال انجام است.

رئیس دپارتمان تیم های ملی ادامه داد: به دلیل همین تعامل، حمایت و برنامه‌ریزی، تیم ملی به صورت قاطع با اختلاف و بدون شکست و برای دومین بار متوالی به جام جهانی صعود کرد.

خراطی با اشاره به راه سخت پیش رو گفت: خواست عمومی هواداران فوتبال در ایران این است که فدراسیون فوتبال و بخصوص رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی، بدون توجه به حمله‌ها و شایعات، انرژی خود را در راه برنامه‌ریزی‌های قبلی برای تقویت تیم ملی در راه دشوار پیش رو صرف کنند، چون همه اهالی فوتبال آرزو دارند تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، نمایش آبرومندی ارائه کند.

قرارداد کی روش پرتغالی در پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با فدراسیون فوتبال ایران به اتمام می رسد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول