کمیته رفاهی

علیپور: به خاطر پرسپولیس پا روی دلم می گذارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 138 ] - شنبه, 21 بهمن 1396
علیپور: به خاطر پرسپولیس پا روی دلم می گذارم

علیپور: به خاطر پرسپولیس پا روی دلم می‌گذارم       همیشه دنبال رسیدن به چنین جایگاهی بودم. باور اینکه در پرسپولیس باشید و بهترین گلزن لیگ ...

علیپور: به خاطر پرسپولیس پا روی دلم می‌گذارم

 

 

 

همیشه دنبال رسیدن به چنین جایگاهی بودم. باور اینکه در پرسپولیس باشید و بهترین گلزن لیگ خیلی سخت است اما با کمک برانکو و سایر بازیکنان تیم از این نظر مشکلی ندارم و با اعتماد بنفس بالا منتظر بازی های بعدی هستم تا باز هم برای پرسپولیس گل بزنم.

 

آقای گل این روزهای لیگ برتر تا همین چند فصل پیش هیچ نام و نشانی در فوتبال ایران نداشت ولی امروز به گلزن ترین بازیکن لیگ برتر تبدیل شده است. فوتبالیستی که با جدایی طارمی از پرسپولیس خیال خیل عظیم طرفداران تیمش را بابت گلزنی راحت کرد و حتی با آماری بهتر از طارمی این روزها می رود که با رکوردی تازه برای پرسپولیس به آقای گلی لیگ هفدهم چنگ بیندازد. با او گپی زمستانی زدیم و از شرایط این روزهای تیمش در آستانه ورود به لیگ قهرمانان آسیا پرسیدیم.

فردا: آقای گلی چه حسی دارد؟
- واقعا برایم جذاب است. همیشه دنبال رسیدن به چنین جایگاهی بودم. باور اینکه در پرسپولیس باشید و بهترین گلزن لیگ خیلی سخت است اما با کمک برانکو و سایر بازیکنان تیم از این نظر مشکلی ندارم و با اعتماد بنفس بالا منتظر بازی های بعدی هستم تا باز هم برای پرسپولیس گل بزنم.


فردا: به نفت آبادان هم گل می زنی؟
- مهم برد و سه امتیاز بازی است. اینکه من بزنم خیلی خوب است ولی برای این کار تیم را فدای خودم نمی کنم. مهمتر از پرسپولیس چیزی نیست و باید به خاطر هواداران و نام بزرگ پرسپولیس گاهی پا روی دلمان بگذاریم. من از این بابت با خودم کنار آمده ام و اگر بدانم کسی کنار دستم هست که شانس بالاتری نسبت به من برای گلزنی دارد می توانم راحت توپ را به او بدهم تا او بزند.

دعای خیر مهاجم پرسپولیس برای استقلال!


فردا: همه همین را می گویند؟
- بگویند ولی این حرف من با نگاهی به سابقه فوتبالی ام در سالهای گذشته نشان می دهد بی دلیل حرف نمی زنم یا اهل کلیشه و این چیزها نیستم. خودخواهی در وجودم نیست.


فردا: اما گاهی لازم است که جاه طلب باشی؟
- شاید باید اینگونه باشم ولی همیشه به فکر هم تیمی هایم هم هستم و دوست دارم با هم کاری را انجام بدهیم. تکروی را دوست ندارم.


فردا: یعنی از اینکه منشا گل بزند خوشحال می شوی؟
- قطعا! او دوست صمیمی من است و هر دو برای گلزنی تمام تلاش مان را می کنیم. او هم مانند من می خواهد پرسپولیس موفق باشد چون می دانیم که با موفقیت پرسپولیس ما هم رشد می کنیم و بالا می رویم.


فردا: پس به او پاس گل می دهی؟
- حتما! چرا ندهم. مگر او به من پاس نمی دهد. ما در پرسپولیس یک تیم هستیم و برای رسیدن به موفقیت از هیچ کاری دریغ نمی کنیم. اتفاقا شاید اگر به موقعیت های بازیکنان ما در بازی های قبل نگاهی دوباره بیندازید همیشه بازیکنی که بیشترین شانس برای گلزنی را داشته ضربه آخر را زده است.


فردا: پرسپولیس در آستانه ورود به لیگ قهرمانان آسیاست. شرایط تیم تان در این روزهاخوب است؟
- شکر خدا همه چیز خوب است و با تمریناتی که داریم انجام می دهیم برای آن مسابقات هم آماده شده ایم.


فردا: از نظر بدنی؟
- هم بدنی هم فنی. البته آنالیز تیم نسف قرشی با کادر فنی است که از چند روز پیش استارتش را زده اند. برانکو بدنسازی خیلی خوبی با تیم انجام می دهد و از این نظر مشکلی برای کار در دو لیگ ایران و آسیا نداریم.


فردا: فکر می کنی در آسیا هم به همین راحتی گل بزنی؟
- شکر خدا تیم خوبی داریم که از بازیکنان کاربلدی رد خط هافبک و حمله سود می برد. با این وجود حتما تیم هایی که به لیگ قهرمانان آسیا رسیده اند از هر نظر دارای توانایی های بالایی هستند و قطعا از ما هم شناخت دارند...


فردا: ...یعنی برای تو یارگیری ویژه ای می کنند؟
- طبیعی است. به هر حال الان آمار و ارقام عملکرد بازیکنان تیم ها برای همه قابل دسترس است. ولی من همه تلاشم را می کنم که در آسیا هم برای پرسپولیس خوب گل بزنم.

دعای خیر مهاجم پرسپولیس برای استقلال!


فردا: چکار می کنی که اینقدر ضربات آخرت دقیق هستند؟
- کار خاصی نمی کنم. سعی می کنم قبل مسابقات تمرکز لازم را داشته باشم. شب قبل بازی زودتر می خوابم و از فضای مجازی و این مسایل دوری می کنم. خیلی برایم مهم است بابت اعتمادی که برانکو و تماشاگران پرسپولیس به من می کنند بتوانم پاسخ درستی به آنها بدهم. هر زمان گل می زنم یا تأثیری در برد تیم دارم باعث می شود احساس رضایت داشته باشم و این موضوع حس خیلی خوبی به من می دهد. حتی با اعضای خانواده ام هم راحت تر هستم.


فردا: یعنی شرایط بازی روی روحیه ات تأثیر می گذارد؟
- قطعا! اگر نتوانم از فرصت هایم به نحو احسن استفاده کنم حس خوبی ندارم و می خواهم باز هم بازی کنم و حس جبران خاصی در من بوجود می آید.


فردا: گروه تان در آسیا آسان است؟
- اصلا با این موضوع موافق نیستم. در آسیا گروه آسان نداریم. همه تیم هایی که به این مرحله رسیده اند یا در لیگ شان قهرمان هستند یا دو یا قهرمان جام حذفی. پس چطور می توان گفت تیمی ضعیف است. اتفاقا فکر می کنم گروه ما خیلی هم سخت است.


فردا: صعود می کنید؟
- باید صعود کنیم. ما فصل قبل تا مراحل بالا رفتیم ولی بد آوردیم و آن اتفاقات رخ داد و حذف شدیم. حتم دارم اگر 10 بار دیگر هم با الهلال بازی کنیم با آن نتایج به این تیم نمی بازیم و حتی می توانم بگویم آنها را شکست می دهیم.


فردا: فکر می کنی استقلال بتواند الهلال را که در گروهش است شکست بدهد؟
- امیدورام. به هر حال استقلال هم در آسیا نماینده ایران است و هرگز برای نماینده کشورم شکست نمی خواهم. ضمن اینکه با توجه به نتیجه بازی فصل قبل ما مقابل الهلال این خوب است که استقلال بتواند این تیم را شکست بدهد.


فردا: درست است که می گویند به تیم ملی دعوت شده ای؟
- نمی دانم. عده ای می گویند دعوت شده ام ولی وقتی بازیکنان به اردو دعوت می شوند اسم من نیست.


فردا: این موضوع در روحیه ات تأثیر منفی نمی گذارد؟
- اتفاقا روحیه می گیرم. روحیه که، شاید بهتر است بگویم انگیزه هایم بیشتر می شود. دوست دارم اینقدر خوب باشم که در نهایت بتوانم نظر کی روش را جلب کنم. بالاخره این اتفاق می افتد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول