کمیته رفاهی

گرشاسبی: بعضی ها نمی گذارند بازیکنان مان تمدید کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 130 ] - شنبه, 14 بهمن 1396
گرشاسبی: بعضی ها نمی گذارند بازیکنان مان تمدید کنند

گرشاسبی: بعضی‌ها نمی‌گذارند بازیکنان‌مان تمدید کنند       مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: خوشحالم که یک برد دیگر به ب...

گرشاسبی: بعضی‌ها نمی‌گذارند بازیکنان‌مان تمدید کنند

 

 

 

مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: خوشحالم که یک برد دیگر به بردهایمان اضافه شد.

حمیدرضا گرشاسبی پس از پیروزی این تیم مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران، گفت: خوشحالم که یک برد دیگر به بردهای پرسپولیس اضافه شد. ان‌شاءالله این روند ادامه داشته باشد تا با روحیه بهتری در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم. به کادرفنی و بازیکنان تیم تبریک می‌گویم. همچنین یک تبریک ویژه به هواداران تیم می‌گویم که در این روز سرد به استادیوم آمدند و روی صندلی‌های یخ زده نشستند و تیم‌شان را تشویق کردند. مسئولان استادیوم آزادی خیلی تلاش کردند تا این بازی برگزار شود.

او در پاسخ به این سوال که از باشگاه دیناموزاگرب برای دیدن بازی چند نفر از بازیکنان تیم پرسپولیس آمده بودند چه نظری دارید، گفت: فعلا که خبری نیست و بیشتر بازیکنان پرسپولیس علاقه‌مندند که در این باشگاه فعالیت‌شان را ادامه دهند. یکسری افراد هستند که غیرحرفه‌ای عمل می‌کنند و اگر کارشان را ادامه دهند قطعا آنها را معرفی خواهیم کرد. بعضی‌ها دارند شیطنت‌هایی می‌کنند با توجه به اینکه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم است مانع تمدید قرارداد بازیکن‌ها شوند.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که خبری مبنی بر اینکه مسقط به عنوان زمین بی‌طرف بین بازی‌های تیم‌های ایرانی و عربستانی معرفی شده است، اظهار کرد: من هنوز چنین خبری را ندیدم. باید فدراسیون به ما اعلام کند که چه تصمیمی گرفته شده تا ما این خبر را به رسانه‌ها بگوییم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول