کمیته رفاهی

زمانی: در استقلال همه از جان و دل کار می کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 129 ] - شنبه, 14 بهمن 1396
زمانی: در استقلال همه از جان و دل کار می کنند

زمانی: در استقلال همه از جان و دل کار می‌کنند       عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید این تیم در بهترین وضعیت خود قرار دارد. حسن زمانی ع...

زمانی: در استقلال همه از جان و دل کار می‌کنند

 

 

 

عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید این تیم در بهترین وضعیت خود قرار دارد.

حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، درباره اوضاع آبی‌پوشان پایتخت گفت: اوضاع استقلال بسیار عالی است. ما در مقطعی هستیم که بازیکنان استقلال از موقعیت‌هایشان استفاده می‌کنند و از دانش کادرفنی بهره می‌برند و همه از دل و جان در خدمت تیم هستند.

وی درباره فینالیست شدن استقلال در جام حذفی بیان کرد: ما الان گرمای جام را در دستان خود لمس می‌کنیم. مشکلترین بازی ما همین مصاف با صنعت نفت آبادان بود که بردیم و الحمدلله به خوبی پشت سر گذاشتیم. من فکر می کنم با همت بازیکنان و خواست خدا می توانیم این جام را بگیریم و تقدیم به مهدی قائدی و هواداران کنیم. واقعا جای قائدی خیلی خالی است و امیدوارم او به مصاف فینال حذفی برسد.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که چه مورد خاصی را با شفر به صورت اختصاصی در میان گذاشت، عنوان کرد: تاکید ما روی این بود که اکادمی را تا جای ممکن فعال کنیم. از او خواستیم در جلسه هیات مدیره با کادرش حضور یابد و پیشنهادات خود را ارائه دهد تا پشتوانه قوی‌ای در فوتبال پایه داشته باشیم. ضمن این که حمایت کامل هیات مدیره از ایشان، کادر فنی و بازیکنان را اعلام کردیم.

زمانی با اشاره به حضور استقلال در گروه مرگ رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، بیان کرد: ما در گروهی قرار گرفته‌ایم که بالا امدن از آن، طی کردن نیمی از راه است. ما ان‌شاءالله در هیات مدیره تلاش می کنیم تا تیم تقویت شود و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم. بازیکنانی مد نظر هستند که در صورت جذب به ما کمک می‌کنند و امیدواریم با استفاده از موجودی فعلی و فراهم شدن شرایط، امسال در آسیا حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول