کمیته رفاهی

4 دیدار سرنوشت ساز در انتظار زردپوشان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 124 ] - شنبه, 14 بهمن 1396
4 دیدار سرنوشت ساز در انتظار زردپوشان

4 دیدار سرنوشت ساز در انتظار زردپوشان       سپاهان برای رهایی از منطقه قرمز و جدایی از جمع تیم های در خطر سقوط در حالی باید در رقابتهای پیش رو ...

4 دیدار سرنوشت ساز در انتظار زردپوشان

 

 

 

سپاهان برای رهایی از منطقه قرمز و جدایی از جمع تیم های در خطر سقوط در حالی باید در رقابتهای پیش رو حداکثر امتیازات را کسب کند که جدال‌هایی دشوار پیش رو دارد.

بررسی دیدارهای باقیمانده تیم سپاهان تا پایان فصل جاری لیگ برتر نشان می دهد این تیم اصفهانی بهمن و اسفند دشواری را پیش رو دارد. گرچه این تیم به دلیل غیبت در لیگ قهرمانان آسیا در دو بازه زمانی نسبتاً مطلوب این فرصت را دارد تا با سرمربی جدیدش تغییراتی در روند کار گروهی  تاکتیکی تیمش ایجاد کند.

بر اساس این گزارش، سپاهان که به تازگی با به خدمت گیری منصور ابراهیم زاده در صدد است تا برای اعاده حیثیت تیمی متحول شده را روانه دیدارهای باقیمانده تا پایان فصل کند در 4 مسابقه آینده خود تا پایان سال با هدایت این مربی باید به مصاف 4 تیم پرانگیزه خواهد رفت.

 

پرسپولیس!

پرسپولیس اولین حریف سپاهان تا پایان سال جاری است. تیمی که سرمربی اش می داند اگر تا قبل از پایان سال 96 تکلیف قهرمانی اش را مسجل و مشخص نکند با شروع اردوهای تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا از این حیث به مشکل برخواهد خورد از این رو جمعه این هفته با همه وجود برای اولین سه امتیاز باقیمانده تا پایان سال جاری در آزادی به میدان خواهد آمد!

 

نفت تهران!

تیمی که از 4 بازی آخرش 8 امتیاز گرفته و تا حدی از منطقه خطر دور شده رقیب بعدی سپاهان است. تیمی به شدت باتجربه و البته با انگیزه برای دور شدن از منطقه سقوط! نفت 21 امتیازی (تا پایان هفته بیست و یکم) و هومن افاضلی قطعا روز سختی را برای سپاهان رقم خواهند زد. البته این دیدار در اصفهان برگزار می شود.

ساسان انصاری یکی از امیدهای سپاهان برای گلزنی و فرار از منطه سقوط است

سیاه جامگان!

سه گانه سپاهانی ها قطعا در هفته بیست و چهارم با مسابقه ای که در مشهد دارند تکمیل خواهد شد. بازی مقابل تیمی با بیشترین انگیزه ها بین همه 16 تیم لیگ برتری. بازیکنانی که برای سقوط نکردن حتی حاضرند به جای 90 دقیقه 900 دقیقه بدوند و تکل بزنند اما امتیاز کامل یک بازی را بگیرند. همین دو هفته پیش بود که پرسپولیس به سختی از سد این تیم گذشت.

 

گسترش فولاد!

29 امتیاز برای تیمی که خود را دارای بخت دریافت سهمیه آسیایی می بیند کم نیست. این تیم با ذوب آهنی که در رده سوم جدول است فعلا 6 امتیاز فاصله دارد و اگر دو برد بدست بیاورد می تواند جای این تیم را بگیرد. پس تیم فیروز کریمی هم تشنه جمع آوری امتیازات است و این بازی خانگی هم قطعا برای سپاهانی ها ساده برگزار نخواهد شد.

 

مرگ و زندگی!

شاید باور اینکه سپاهان به دسته پایین تر سقوط کند برای هر فوتبالدوستی سخت و حتی غیرممکن باشد. تیمی با 5 بار عنوان قهرمانی و سقوط!؟ اما بی رحمی فوتبال بارها نشان داده بزرگ و کوچک نمی شناسد. چه کسی باور می کرد رئال مادریدی که فصل قبل همه عناوین قهرمانی اروپا و اسپانیا را از آن خود کرد حالا 19 امتیاز با صدر فاصله داشته باشد!؟ هفته های مرگ و زندگی بین سپاهان لیگ برتری و دسته یک، سرنوشت این تیم پرآوازه کشورمان را رقم خواهند زد! این تیم 20 امتیازی با 12 امتیاز موجود در این 4 هفته می تواند به خوشبخترین تیم سال 96 تبدیل شود و در نقطه مقابل با از دست دادن حتی نیمی از آن...!

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول