کمیته رفاهی

دایی: اگر سوت ها عادلانه بود، الان هشت امتیاز بیشتر داشتیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 103 ] - شنبه, 14 بهمن 1396
دایی: اگر سوت ها عادلانه بود، الان هشت امتیاز بیشتر داشتیم

دایی: اگر سوت‌ها عادلانه بود، الان هشت امتیاز بیشتر داشتیم       سرمربی سایپا می گوید اگر سوت های اشتباه داوران نبود تیمش جایگاه بهتری در ...

دایی: اگر سوت‌ها عادلانه بود، الان هشت امتیاز بیشتر داشتیم

 

 

 

سرمربی سایپا می گوید اگر سوت های اشتباه داوران نبود تیمش جایگاه بهتری در جدول داشت.

علی دایی، سرمربی سایپا در پایان دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی که به تساوی بدون گل انجامید در پاسخ به سوالی درباره اعتراضش به نیمکت حریف گفت:  اصلاً چنین چیزی نبود. کاش دوربینی بود و اینها را می‌دید. در نیمه اول پارس جنوبی سعی داشت جو بازی و داوری را به‌هم بریزد. ما نه گیر داده بودیم، نه چیزی. ما کار خودمان را می‌کردیم.

وی در ادامه درباره این دیدار گفت: ما می‌توانستیم برنده این بازی باشیم و به دنبال مساوی هم نبودیم. در این بازی هم برای پیروزی بازی می‌کردیم و نیروهای تهاجمی‌مان را هم در زمین نگه داشتیم و تا آخر بازی هم برای برد تلاش کردیم، اما موقعیت‌ها را از دست دادیم، در حالی که باید در نیمه اول کار را تمام می‌کردیم. تیم پارس جنوبی در این بازی موقعیت خاصی نداشت و به نظرم آنها کار خاصی نکردند و فقط دو سه موقعیت نصفه و نیمه داشتند. با شناختی که از این تیم داشتیم، اصلاً فکر نمی‌کردیم که بازی مساوی شود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه سوت‌های برخی از داوران به سمت برندهای خاص فوتبال زده می‌شود، گفت: درباره این مسئله نمی‌توانم توضیح دهم، متأسفانه امسال داوری‌ها به ما لطمه زده است. اگر سوت‌ها عادلانه زده می‌شد، الان هشت امتیاز بالاتر از امتیاز فعلی خودمان داشتیم. آرزوی موفقیت می‌کنم برای داور امروز، چون بهترین سوت‌ها را زد.

دایی در واکنش به این پرسش که چرا  برخی از تیم‌ها مانند نفت تهران و استقلال خوزستان دچار تزلزل شده‌اند، گفت: خیلی مسائل در تزلزل آنها تأثیر داشته است. به نظرم یکی از مهم‌ترین عوامل مالی است. نفت تهران باید اوت می‌شد، اما با مالک جدید خودشان را از انتهای جدول جدا کردند. مهم‌ترین عامل در فوتبال ما مدیریت در کنار خرج کردن و عمل کردن به قول‌هاست. نمی‌توانم بازیکنی که چیزی به او نداده‌اند را جریمه کنم. فوتبال ما دچار تزلزل شده است و این موضوع به آینده فوتبال‌مان ضربه می‌زند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول