کمیته رفاهی

محمد دادکان: بدترین دوران انضباطی ورزش در فوتبال جریان دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 128 ] - شنبه, 14 بهمن 1396
محمد دادکان: بدترین دوران انضباطی ورزش در فوتبال جریان دارد

محمد دادکان: بدترین دوران انضباطی ورزش در فوتبال جریان دارد       رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران می‌گوید مهدی تاج رئیس فعلی این فدراسیون...

محمد دادکان: بدترین دوران انضباطی ورزش در فوتبال جریان دارد

 

 

 

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران می‌گوید مهدی تاج رئیس فعلی این فدراسیون در بخش فنی موفق بوده است ولی از نظر انضباطی، بدترین دوران ورزش در فوتبال جریان دارد.

محمد دادکان درباره ارزیابی اش از شرایط فعلی فدراسیون فوتبال گفت: مهدی تاج زحمت زیادی در این مدت کشیده است و در بخش فنی هم موفق بوده اما در بخش انضباطی بدترین دوران ورزش در فوتبال در جریان است.

وی همچنین درباره نبود نظارت روی مدیران در ورزش تصریح کرد: وقتی برای جایی یک رئیس تعیین می کنند، زیر یکسال باید از نظر اجرایی، اداری و مالی او را زیر ذره بین ببرند. ما چه زمانی این کار را کرده ایم؟ می گذاریم وقتی دوره مدیریت آن فرد که تمام شد آنوقت می گوییم مرتکب فساد شده است.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال همچنین خاطرنشان کرد: اگر محمد دادکان می خواست برای جایی اقدام کند، درِ دروازه شهر یقه اش را می گرفتند!

دادکان درباره استفاده از مدیران جوان در فوتبال هم تاکید کرد: باید به شایستگی افراد توجه شود. فرقی ندارد مسن باشد یا جوان؛ مرد باشد یا زن. اگر یک نفر جوان باشد ولی شایستگی داشته باشد چه اشکالی دارد به او سِمت بدهیم؟

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول