کمیته رفاهی

خبر مشکوک روزنامه عربستانی درباره باشگاه استقلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 114 ] - یکشنبه, 8 بهمن 1396
خبر مشکوک روزنامه عربستانی درباره باشگاه استقلال

خبر مشکوک روزنامه عربستانی درباره باشگاه استقلال       یک روزنامه عربستانی بعد از قطعی شدن لغو بازی در کشور بی طرف در لیگ قهرمانان آسیا خبری را...

خبر مشکوک روزنامه عربستانی درباره باشگاه استقلال

 

 

 

یک روزنامه عربستانی بعد از قطعی شدن لغو بازی در کشور بی طرف در لیگ قهرمانان آسیا خبری را از باشگاه استقلال تهران منتشر کرده است.

روزنامه الریاضیه عربستان ضمن انتشار گزارشی درباره خبر منتفی شدن بازی های لیگ قهرمانان آسیا در کشور بی طرف و رد درخواست عربستان و امارات برابر قطر، به زمین بازی استقلال تهران و الهلال عربستان پرداخته است.

در این خبر آمده است که باشگاه استقلال کشور ترکمنستان را برای میزبانی با تیم الهلال در نظر گرفته و منتظر تایید نهایی AFC است. باشگاه الهلال هم کشور کویت را برای میزبانی از استقلال انتخاب کرده است.

این خبر در شرایطی منتشر شده است که با قطعی شدن حضور تیم های عربستانی در قطر، به نظر می رسد انتخاب دوحه می تواند گزینه مناسبی برای تیم های ایرانی برای بازی با سعودی ها باشد. استقلال و تراکتورسازی دو نماینده ایران هستند که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الهلال و الاهلی عربستان همگروه هستند.

استقلال پیش از حکم AFC درباره لغو بازی در کشور بی طرف، در نظر داشت ترکمنستان را برای میزبانی از الهلال انتخاب کند و تراکتورسازی هم تاکنون موضع رسمی در اینباره نداشته است. با این شرایط و با توجه به عصبانیت عربستانی ها از حکم AFC برای حضور در کشور قطر، تیم های ایران می توانند با انتخاب دوحه برای میزبانی از عربستانی ها، ضمن استفاده از زیرساختهای مناسب قطر، ناراحتی عربستانی ها را دوچندان کنند.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول