کمیته رفاهی

عربستان و امارات از آسیا کنار بکشند تیم های دیگر جایگزین می شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 112 ] - یکشنبه, 8 بهمن 1396
عربستان و امارات از آسیا کنار بکشند تیم های دیگر جایگزین می شوند

عربستان و امارات از آسیا کنار بکشند تیم‌های دیگر جایگزین می‌شوند       یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: پیش بینی‌های ...

عربستان و امارات از آسیا کنار بکشند تیم‌های دیگر جایگزین می‌شوند

 

 

 

یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: پیش بینی‌های لازم برای لغو بازی در کشور بی طرف انجام شده و در صورت کناره گیری عربستان و امارات تیم‌های دیگری جایگزین می‌شوند.

بازی های لیگ قهرمانان آسیا در کشور بی طرف روز گذشته رسما با حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا منتفی شد تا کشور قطر برابر عربستان و امارات به یک پیروزی بزرگ برسد. به این ترتیب تیم های اماراتی و عربستانی موظف هستند به صورت رفت و برگشت در خانه خود به مصاف قطری‌ها بروند.

روزنامه الرایه قطر با بازتاب این پیروزی بزرگ برای دوحه اعلام کرد یکی از عواملی که باعث شد AFC متقاعد شود زیر بار حرف عربستان و امارات نرود، امنیت قطر بوده است. نمایندگانی از کنفدراسیون فوتبال آسیا چندی پیش از سه کشور امارات، قطر و عربستان بازدید و در گزارش خود تاکید کرده بودند قطر هیچ مشکل امنیتی ندارد.

این روزنامه به نقل از یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور ضمنی به تهدید عربستان و امارات برای کنار کشیدن از لیگ قهرمانان آسیا هم اشاره کرده و نوشته است: «طبق اعلام یک منبع رسمی در کنفدراسیون آسیا، AFC تمام سناریوها را بعد از اعلام این حکم در نظر گرفته است و آمادگی لازم را دارد تا در صورت کناره گیری یک تیم از لیگ قهرمانان، تیم های دیگر را به جای آن وارد مسابقات کند.»

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول