کمیته رفاهی

انتقام جذاب ایران ازسعودی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 153 ] - یکشنبه, 8 بهمن 1396
انتقام جذاب ایران ازسعودی ها

انتقام جذاب ایران ازسعودی ها       با توجه به فاصله اندک باقی مانده تا شروع مسابقات، قطر بهترین گزینه برای انتقام از نمایندگان عربستان باشد. عر...

انتقام جذاب ایران ازسعودی ها

 

 

 

با توجه به فاصله اندک باقی مانده تا شروع مسابقات، قطر بهترین گزینه برای انتقام از نمایندگان عربستان باشد. عربستانی ها علاقه ای به سفر به این کشور ندارند و همچنین اتباع این کشور نیز فعلا نمی توانند به قطر سفر کنند تا آنها عملا در این کشور تنها باشند

انتخاب قطر به عنوان محل میزبانی ایرانی ها از تیم های سعودی، می تواند تصمیمی نابودکننده و پاسخی مناسب به لجبازی عربستانی ها در برگزاری بازی در زمین بی طرف باشد.

قطر با حکم فدراسیون فوتبال آسیا موفق شد از حق میزبانی خود دفاع کند تا عربستان و امارات مجبور به حضور در این کشور و برگزاری بازی شوند. به این ترتیب دیدار نمایندگان عربستان و امارات با تیم های قطری در گروه های چهار گانه در این کشورها برگزار می شود و خبری از برگزاری بازی در زمین بی طرف نیست. 

شرایط اما برای فوتبال ایران تغییری نکرده و دو تیم استقلال و تراکتورسازی باید برابر نمایندگان عربستان در زمین بی طرف به میدان بروند. دو باشگاه پیش از این از تلاش خود برای برگزاری بازی در کشورهای آسیای میانه خبر داده بودند اما این کشورها هنوز با این موضوع موافقت نکردند تا نگرانی ها از برگزاری بازی در کشور عمان که حیاط خلوت نمایندگان عربستان است، مطرح شود. 

به نظر می رسد با توجه به فاصله اندک باقی مانده تا شروع مسابقات، قطر بهترین گزینه برای انتقام از نمایندگان عربستان باشد. عربستانی ها علاقه ای به سفر به این کشور ندارند و همچنین اتباع این کشور نیز فعلا نمی توانند به قطر سفر کنند تا آنها عملا در این کشور تنها باشند اما با توجه به نزدیکی ایران و قطر، نمایندگان ایران شرایط خوبی در این کشور خواهند داشت و به نظر می رسد این دو باشگاه با تایید فدراسیون فوتبال می توانند با انتخاب قطر، انتقام لجبازی سعودی ها و شکست دیپلماتیک خود را بگیرند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول