کمیته رفاهی

اظهارات«ساغلام»پس ازتوافق با تراکتور:ازیکماه پیش مذاکره کردیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 165 ] - شنبه, 30 دی 1396
اظهارات«ساغلام»پس ازتوافق با تراکتور:ازیکماه پیش مذاکره کردیم

اظهارات«ساغلام»پس ازتوافق با تراکتور:ازیکماه پیش مذاکره کردیم     مسئولان باشگاه تراکتورسازی یک ماه پیش هم با من دیدار داشتند، اما در آن...

اظهارات«ساغلام»پس ازتوافق با تراکتور:ازیکماه پیش مذاکره کردیم

 

 

مسئولان باشگاه تراکتورسازی یک ماه پیش هم با من دیدار داشتند، اما در آن مقطع به نتیجه‌ای نرسیدیم. روز گذشته در استانبول جلسه‌ای داشتیم و برای سه ماه ونیم با یکدیگر به توافق رسیدیم

ارطغرل ساغلام پس از توافق با باشگاه تراکتورسازی صحبت‌هایی را انجام داد.

ارطغرل ساغلام بامداد پنجشنبه با تیم تراکتورسازی به توافق رسید تا به‌احتمال زیاد جایگزین یحیی گل‌محمدی در تبریز شود، در این راستا، ساغلام قرار است امشب به ایران و تبریز سفر کند تا اقدامات نهایی برای حضور او روی نیمکت تراکتورسازی صورت بگیرد.

 وب‌سایت SKOR ترکیه با انتشار مطلبی در خروجی خود به حضور ارطغرول ساغلام در تیم تراکتورسازی تبریز اشاره کرده و آورده است: ارطغرل ساغلام پس از دیدار روز گذشته‌اش با مدیران باشگاه تراکتورسازی، تا پایان فصل با این تیم توافق کرد. طبق اخبار رسیده، ارطغرل امشب به ایران می‌رود تا بعد از مذاکره قرارداد رسمی خود را تا انتهای فصل با باشگاه تراکتورسازی امضا کند. او مربی باتجربه‌ای است که بورسا اسپور را در سوپرلیگ ترکیه به قهرمانی رسانده است. مرد تاکتیکی و باتجربه ترک‌تبار، کادر فنی‌ای را که قبلاً با آنها کار کرده به‌همراه خودش به ایران می‌برد. باشگاه تراکتورسازی که قبلاً با مصطفی دنیزلی مذاکره کرده بود، نتوانست با وی قرارداد ببندد. این تیم در رده یازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران قرار دارد.

ارطغرل ساغلام با تأیید مذاکره و توافقش با تراکتورسازی، در این خصوص اظهار داشت: مسئولان باشگاه تراکتورسازی یک ماه پیش هم با من دیدار داشتند، اما در آن مقطع به نتیجه‌ای نرسیدیم. روز گذشته در استانبول جلسه‌ای داشتیم و با یکدیگر به توافق رسیدیم که تا پایان فصل، یعنی به‌مدت 3.5 ماه با یکدیگر قرارداد ببندیم. امشب ما با تیم خود (دستیاران) همگی به ایران می‌رویم. به‌طورکلی به توافق رسیده‌ایم و اگر اتفاقی و مسئله‌ای پیش نیاید، قرار است قرارداد را امضا کنیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول