کمیته رفاهی

تکرار خاطرات پاس در تراکتورسازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 199 ] - دوشنبه, 25 دی 1396
تکرار خاطرات پاس در تراکتورسازی

تکرار خاطرات پاس در تراکتورسازی       در صورتی که مصطفی دنیزلی هدایت تراکتورسازی را برعهده بگیرد، «گل‌تکین» را هم با خودش به ا...

تکرار خاطرات پاس در تراکتورسازی

 

 

 

در صورتی که مصطفی دنیزلی هدایت تراکتورسازی را برعهده بگیرد، «گل‌تکین» را هم با خودش به ایران می‌آورد.

نمایندگان باشگاه تراکتورسازی حدود یک هفته‌ای می‌شود که در ترکیه حضور دارند و مشغول مذاکره با مصطفی دنیزلی هستند تا بتوانند او را برای حضور در تبریز متقاعد کنند. هیئت مدیره تراکتورسازی روز گذشته به مصطفی آجورلو مأموریت داد که از بین دو گزینه مطرح شده (مصطفی دنیزلی و الکساندر نوری) یکی را به‌عنوان سرمربی جدید سرخپوشان انتخاب کند.

مذاکرات نمایندگان باشگاه تراکتورسازی با دنیزلی در ترکیه روند خوبی را پشت سرمی‌گذارد و آنها توانسته‌اند تا حد زیادی با سرمربی مدنظرشان به توافق برسند. با توجه به اینکه آجورلو هم قرار است به‌زودی راهی ترکیه شود و اصطلاحاً با دنیزلی «تمام» کند، بعید است که کارهای حضور او در تبریز تا پیش از دیدار پنجشنبه تراکتورسازی - سایپا تمام نشود.

مذاکره بین دو طرف همچنان ادامه دارد، اما در صورتی که دنیزلی بخواهد برای حضور در تراکتورسازی به تبریز بیاید، علی گل‌تکین دستیار سابق خود در پاس را نیز همراهش می‌آورد. همچنین سیدمجتبی حسینی نیز در صورتی که بخواهد در تبریز به کارش ادامه بدهد، دیگر دستیار دنیزلی خواهد بود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول