کمیته رفاهی

اخطار سازمان بازرسی به چند مدیرارشد بازنشسته فدراسیون فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 133 ] - دوشنبه, 25 دی 1396
اخطار سازمان بازرسی به چند مدیرارشد بازنشسته فدراسیون فوتبال

اخطار سازمان بازرسی به چند مدیرارشد بازنشسته فدراسیون فوتبال       به نظر می رسد با توجه به جدیت دولت و سازمان بازرسی و همچنین همکاری مطلوب وزا...

اخطار سازمان بازرسی به چند مدیرارشد بازنشسته فدراسیون فوتبال

 

 

 

به نظر می رسد با توجه به جدیت دولت و سازمان بازرسی و همچنین همکاری مطلوب وزارت ورزش در دوره سلطانی فر، این تغییرات جدی و اجتناب ناپذیر باشد.

در حالی که تصور می شد با خروج چندین نفر بازنشسته از رده های مختلف مدیریتی فدراسیون فوتبال، این نهاد ورزشی از این بابت دیگر مشکلی نداشته باشد، اما خبر می رسد که همچنان برخی از پست های اصلی و رده بالای فوتبال ایران در اختیار بازنشسته هاست که تا امروز توجهی به اخطارها نداشته اند.

پیگیری مستمر و فشارهای سازمان بازرسی برای استعفا و کناره گیری بازنشسته ها از مسند مدیریت ورزش کشور طی چهارسال گذشته در جریان بود و این امر در یکسال اخیر شدت گرفت تا دهها مدیر سرشناس و قدیمی که اغلب راس فدراسیون های ورزشی را برخلاف قانون اشغال کرده بودند، با حکم قانون کنار بروند. در فدراسیون فوتبال هم چندین بازنشسته مثل بهروان رییس قبلی سازمان لیگ و ... ناچار به کناره گیری شدند اما گزارش های بازرسان نشان می دهد همچنان تعداد زیادی بازنشسته و دوشغله در این نهاد حضور دارند که حاضر به ترک صندلی خود نیستند.

به رغم هشدارهای متعدد هیات های بازرسی و نامه های مکرر سازمان بازرسی کل کشور، چندین جایگاه اصلی مدیریت در فوتبال کشور هم اکنون در اختیار بازنشسته هاست و به نظر می رسد اگر قانون پیاده شود به زودی باید منتظر موج دوم کناررفتن مدیران چند پست مهم فوتبال کشور باشیم تا جا برای نیروهای تازه و افکار جدید در بخش های مختلف باز شود. به نظر می رسد با توجه به جدیت دولت و سازمان بازرسی و همچنین همکاری مطلوب وزارت ورزش در دوره سلطانی فر، این تغییرات جدی و اجتناب ناپذیر باشد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول