کمیته رفاهی

حضور رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه هیأت امنای جامعه اسلامی فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 210 ] - یکشنبه, 17 دی 1396
حضور رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه هیأت امنای جامعه اسلامی فوتبال

حضور رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه هیأت امنای جامعه اسلامی فوتبال   نشست هیأت امنای مذهبی جامعه اسلامی فوتبال  متوسلین به حضرت امام حسین مجتبی(ع) با ...

حضور رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه هیأت امنای جامعه اسلامی فوتبال

 

نشست هیأت امنای مذهبی جامعه اسلامی فوتبال  متوسلین به حضرت امام حسین مجتبی(ع) با حضور مهندس مهدی تاج برگزار شد.

در این نشست که با حضور اکثریت اعضای هیأت امنای مذهبی جامعه اسلامی فوتبال در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد، مهندس مهدی تاج ضمن تشکر از زحمات و خدمات اعضا هیات امنای مذهبی در سخنانی با اشاره به برخی از مشکلات فرهنگی فوتبال و مقایسه آن با کشورهای دیگر گفت: فلسفه وجودی این هیأت مذهبی هم این بود که با کمک های کمیته های  فرهنگی فدراسیون، سازمان لیگ و هیأت فوتبال از حجم مشکلات فرهنگی موجود در فوتبال کم کنند.

تاج ضمن استقبال از پیشنهاد جمعیت حامیان هواداران فوتبال تصریح کرد: این هیأت مذهبی می تواند، همه ساله در 17 دی ماه سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی جلسه ویژه ای برگزار کند و با توجه به این که اکثریت قریب به اتفاق مسابقات لیگ برتر و دسته اول باشگاه ها در ورزشگاه‌هایی به نام جهان‌پهلوان تختی برگزار می‌شود، می‌توان از طریق این هیأت مذهبی بازیکنان، تماشاگران و علاقه‌مندان به فوتبال را با خصوصیات بارز تختی آشنا کرد تا جامعه ورزش به ویژه اهالی فوتبال جهان پهلوان تختی را الگوی خود قرار دهند و به این وسیله برخی از از ارزش ها و محاسن اخلاقی وی بیشتر آشنا شوند.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: یکی از راه های مهم کاهش مشکلات فرهنگی در ورزشگاه تبیین سخنان مقام معظم رهبری پیرامون اهمیت ورزش و مسایل فرهنگی آن در ورزشگاه ها و میادین ورزشی است که هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال می تواند این ام مهم را اجرایی کند.

در این جلسه مقرر شد که دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، محمد باقر پیشنمازی رئیس ستاد نماز جمعه تهران، حاج محمدرضا یزدانی خرم رئیس کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی و سید علیرضا شیرازی دعوت به عمل آید تا به هیأت امنای جامعه اسلامی فوتبال اضافه شوند.

همچنین مقرر شد، این هیأت جهت تشریع مسایل فرهنگی ورزشگاه ها دیدارهایی با ائمه جماعات  و حضرات آیات  جوادی آملی و مکارم شیرازی و نیز حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس سیاست گذاری ستاد نمازهای جمعه داشته باشند.

در پایان مصوب شد که پنجاه و ششمین گردهمایی هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال در روز سه‌شنبه سوم بهمن ماه مصادف با ولادت با سعادت حضرت زینب(س) با حضور جامعه ورزش برگزار شود.

در این نشست مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال، مهرداد حاجی خانی شهردار جمعه تهران، علی ایلکا رئیس اداره کل تربیت بدنی شمال غرب تهران، حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، محمدرضا تهرانی رئیس و سید رسول امین جواهری مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال حضور داشتند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول