کمیته رفاهی

بالاتر از عابدزاده و حجازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 144 ] - شنبه, 23 دی 1396
بالاتر از عابدزاده و حجازی

بالاتر از عابدزاده و حجازی       حسینی با گل نخوردن در یک ساعت ابتدایی مسابقه، از رکورد سه دروازه‌بان عبور کرد و حالا این رکورد جاودانه به...

بالاتر از عابدزاده و حجازی

 

 

 

حسینی با گل نخوردن در یک ساعت ابتدایی مسابقه، از رکورد سه دروازه‌بان عبور کرد و حالا این رکورد جاودانه به نام خودش ثبت شده است.

 حسین حسینی در بازی با سایپا رکوردی جاودانه ثبت کرد. حسینی تا دقیقه ۸۶ مقاومت کرد و از یاران علی دایی گلی نخورد. اتفاقی که منجر شد دقایق گل نخوردن حسینی به ۸۷۲ دقیقه برسد. رکوردی جاودانه در فوتبال ایران که به نام حسینی ثبت شده است. هر چند که حسینی در چند نوبت خوش‌شانس هم بود که دروازه‌اش باز نشد. در چند نوبت حسینی خودش با واکنش‌هایش جلوی گل زدن حریف را گرفت و در دو نوبت هم تیر دروازه به کمک او آمدند.

حسین حسینی تا قبل از این بازی ۷۸۸ دقیقه گلی نخورده بود. که با گل نخوردن در یک‌ربع ابتدایی مسابقه، از رکورد احمدرضا عابدزاده عبور کرد. عابدزاده رکورد گل نخوردن در ۸۰۲ دقیقه را تجربه کرده بود. بعد  از آن نوبت به اسطوره آبی‌ها می‌رسید. ناصر حجازی ۸۳۷ دقیقه گل نخوردن را در کارنامه داشت که حسینی در دقیقه ۴۹ به آن می‌رسید. و در آخر رکورد هم در دست بهرام مودت بود. حسینی ۶ دقیقه را هم با مداوای مصدومیتش پشت سر گذاشت تا با مقاومت تا دقیقه ۵۷ به رکورد این گلر هم رسید. حسینی از ۸۴۴ دقیقه گل نخوردن مروت هم عبور کرد. تا اینکه بالاخره در دقیقه ۸۶ گل خورد و رکورد جاودانه حسین حسینی هم در دقیقه ۸۷۲ متوقف شد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول