کمیته رفاهی

دیدار مسئولین جمعیت حامیان هواداران فوتبال با دکتر دادکان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 272 ] - جمعه, 8 دی 1396
دیدار مسئولین جمعیت حامیان هواداران فوتبال با دکتر دادکان

دیدار مسئولین جمعیت حامیان هواداران فوتبال با دکتر دادکان   نشست مسئولین جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی با مشاور ورزشی وزیر صنعت و معدن و تجا...

دیدار مسئولین جمعیت حامیان هواداران فوتبال با دکتر دادکان

 

نشست مسئولین جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی با مشاور ورزشی وزیر صنعت و معدن و تجارت در محل این وزارتخانه برگزار شد.

در ابتدای این دیدار محمدرضا تهرانی، رئیس هیأت مدیره جمعیت در سخنانی ضمن تشکر از زحمات و خدمات دکتر دادکان به ورزش به ویژه فوتبال کشور از کمک و همکاری صمیمانه وی به جمعیت حامیان یاد و قدردانی کرد و انتصاب اخیر او را در مسئولیت ورزش صنعت و معدن و تجارت و سازماندهی باشگاه های صنعتی به فال نیک گرفت و آرزوی توفیق در این سنگر جدید را داشت.

سپس دکتر محمد دادکان ضمن خیر مقدم به حاضرین در سخنانی گفت: مردم به ورزش اهمیت می دهند و فوتبال مورد علاقه و خواسته مردم است و ما وظیفه داریم در هر سمتی که باشیم باید به خوبی وظایف خود را انجام دهیم تا این رشته در کشور پیشرفت کند.

مشاور عالی وزیر صنعت و معدن و تجارت، جمعیت حامیان هواداران فوتبال را بخش مهمی از فوتبال کشور دانست که در بیشتر صحنه های فوتبال به ویژه در مسابقات حضوری فعال دارند و به خدمت‌رسانی به هواداران و سالم‌سازی ورزشگاه‌ها و مسایل فرهنگی کمک می کنند.

وی در پایان حمایت از این تشکل مردمی را که اعضای آن در سراسر کشور به صورت داوطلبانه برای اعتلای فرهنگ هواداران و حل مسایل و مشکلات آنان تلاش می کنند را لازم و ضروری دانست.

در این دیدار آقایان غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال، سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات، حجت الله بهمنی مسئول کمیته روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، شهرام وزیری از پیش‌کسوتان مطبوعات ورزشی و محمدعلی راد نماینده و عضو هیأت امنای صندوق تعاون حفظ کرامت مطالبی مشروح پیرامون فضای نامناسب ورزشگاه‌ها، ناهنجاری های متداول، نقش ارزنده جمعیت حامیان در کاهش ناهنجاری ها، سازماندهی باشگاه های صنعتی فوتبال، ریشه‌کن کردن دلالی، فلسفه تشکیل صندوق تعاون و حفظ کرامت، ارائه خدمات به پیش‌کسوتان فوتبال و ... بیان کردند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول