کمیته رفاهی

هشدار فدراسیون فوتبال در خصوص بلیت های تقلبی جام جهانی ۲۰۱۸

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 187 ] - چهارشنبه, 13 دی 1396
هشدار فدراسیون فوتبال در خصوص بلیت های تقلبی جام جهانی ۲۰۱۸

هشدار فدراسیون فوتبال در خصوص بلیت‌های تقلبی جام جهانی ۲۰۱۸     فدراسیون فوتبال در خصوص نحوه فروش بلیت‌های جام جهانی اطلاعیه‌ای صادر ...

هشدار فدراسیون فوتبال در خصوص بلیت‌های تقلبی جام جهانی ۲۰۱۸

 

 

فدراسیون فوتبال در خصوص نحوه فروش بلیت‌های جام جهانی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای را در خصوص نحوه خرید بلیط مسابقات جام جهانی صادر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است: «بدینوسیله به استحضار مردم عزیز و فوتبال دوست می‌رساند بر اساس مجوز رسمی و مقررات فیفا بلیت‌های جام جهانی فقط از طریق فدراسیون فوتبال در اختیار هواداران قرار می‌گیرد لذا جهت ثبت نام بلیت به سایت http://ffiri.ir/ سامانه ثبت نام بلیت جام جهانی مراجعه کنند.

همچنین لازم به توضیح است که اخبار منتشر شده در رسانه و خبرگزاری‌ها مبنی بر ثبت نام بیش از 22000 نفر در سامانه فروش بلیت فدراسیون فوتبال حقیقت نداشته و علاقمندان می‌توانند تا تاریخ 28 دی‌ماه در این سامانه ثبت نام کنند.

قابل ذکر است، طبق رویه فروش بلیت‌های بازی‌های جام جهانی توسط فیفا، هیچ شرکت مسافرتی یا خدمات گردشگری در دنیا بلیتی برای فروش در اختیار ندارند، فلذا ادعای بعضی از آژانس‌های مسافرتی مبنی بر تأمین بلیت‌های جام جهانی کذب و با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در خارج از کانال‌های رسمی یا استفاده از بلیت‌های تقلبی توسط فیفا و دولت روسیه جرم محسوب شده و کسانی که اقدام به این امر کنند، به شدت تحتپیگرد قانونی و قضایی قرارخواهند گرفت و لازم است علاقمندان عزیز به امر توجه کنند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول