کمیته رفاهی

پیشنهاد قرارداد پنج ساله استقلال به حسینی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 176 ] - شنبه, 9 دی 1396
پیشنهاد قرارداد پنج ساله استقلال به حسینی

پیشنهاد قرارداد پنج ساله استقلال به حسینی       در پی درخشش فوق العاده درون دروازه استقلال سران این باشگاه از حالا به تکاپو افتادند تا قرارداد ...

پیشنهاد قرارداد پنج ساله استقلال به حسینی

 

 

 

در پی درخشش فوق العاده درون دروازه استقلال سران این باشگاه از حالا به تکاپو افتادند تا قرارداد گلر جوان خود را برای مدتی طولانی تمدید کنند.

سیدحسین حسینی از روزی که به عنوان گلر اول استقلال جانشین سیدمهدی رحمتی درون دروازه شد روند بسیار خوبی را طی کرد و در نهایت توانست با ثبت رکوردی جدید در کلین شیت و گل نخوردن گوی سبقت را از وحید طالب لو ربوده و عنوان برترین دروازه بان استقلال در تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.


رکوردی که حالا این گلر جوان را در فاصله 24 دقیقه ای با شکستن رکورد تاریخ لیگ برتر در گل نخوردن قرار داده تا تهدید بزرگی برای علیرضا بیرانوند قلمداد شود. همین عملکرد و رضایتی که وینفرد شفر از سیدحسین حسینی داشت باعث شد تا باشگاه استقلال در اقدامی غیرمنتظره به گلر شیرازی پیشنهاد تمدید قرارداد پنج ساله با مزایای جالب توجه ارائه بدهد تا حضور طولانی مدت این دروازه بان را تضمین کند.


پیشنهادی که هفته قبل و قبل از بازی با استقلال خوزستان از سوی مدیرورزشی باشگاه به سیدحسین حسینی ارائه شد؛ اما دروازه بان آبی ها بدون این که بخواهد واکنشی به آن نشان بدهد همه چیز را به پایان فصل موکول کرد. از قرارداد فعلی حسینی با استقلال هنوز یک فصل دیگر باقی مانده؛ اما با این حال استقلالی ها تلاش خود برای تمدید این قرارداد تا چند سال آتی را آغاز کردند، به خصوص که هیچ بعید نیست سیدحسین با این روند مسافر جام جهانی شود و ایران را در روسیه 2018 همراهی کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول