کمیته رفاهی

داستان یک عکس جنجالی در اهواز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 191 ] - دوشنبه, 4 دی 1396
داستان یک عکس جنجالی در اهواز

داستان یک عکس جنجالی در اهواز     ایمان مبعلی هافبک بازیساز فولاد که امیدوار بود در جدال با صدرنشین لیگ بتواند نقشی پررنگ از خود بجای بگذارد، بعد از...

داستان یک عکس جنجالی در اهواز

 

 

ایمان مبعلی هافبک بازیساز فولاد که امیدوار بود در جدال با صدرنشین لیگ بتواند نقشی پررنگ از خود بجای بگذارد، بعد از اینکه سرمربی سرخپوشان اهوازی دستور تعویض او را صادر کرد، با لگد به ساک کادرپزشکی فولاد نسبت به این تصمیم اعتراض خود را به نمایش گذاشت.


مبعلی که تجربه حضور در جام جهانی 2006 آلمان را در کارنامه دارد، دقیقا تصویری را تکرار کرد که در آن دوره علی کریمی بعد از تعویض در جدال با پرتغال در واکنش به تصمیم برانکو ایوانکوویچ سرمربی وقت تیم ملی اجرا کرده بود.

 


پورموسوی که قصد داشت با اضافه کردن حسن بیت سعید به عنوان مهاجم هدف تیمش و حضور زهیوی در پست وینگر یک گل عقب ماندگی از پرسپولیس را جبران کند، مبعلی را از جریان بازی خارج کرد و او را با شماره 90 تازه وارد تیمش تعویض کرد. این تعویض با طغیان هافبک پاسور سابق تیم ملی، استقلال و ... همراه شد و مبعلی که از شرایط بازی و این تصمیم شاکی بود با لگد به ساک کادرپزشکی آن را به نمایش گذاشت.


کمیته انضباطی فولادخوزستان بلافاصله بعد از این واکنش جنجالی از سوی هافبک باتجربه تیمش، مبعلی را احضار کرد تا در خصوص این حرکت او تصمیم گرفته شود.

 

 

 

عکس : سجاد ایمانیان

 

 

مبعلی: معترض نه، عصبانی بودم


ایمان مبعلی در پایان این دیدار و بعد از انتشار عکس‌هایی از او در حال لگد به ساک ورزشی بعد از تعویض به خبرنگار ورزش سه اینطور توضیح داد: من یاد گرفتم و اینقدر تجربه دارم که هرگز نسبت به تصمیم سرمربی اعتراض نکنم و این حق مربی تیم است که با توجه به شرایط بازی تصمیم بگیرد.


وی ادامه داد: بله، درست است و من ناراحت بودم اما از اینکه تعویض شدم عصبانی نبودم و تنها به این خاطر که خوب بازی نکردم ناراحت بودم. در آن صحنه هم آنطور که منتشر شده شکل بدی نداشته اما به گونه‌ای تصور شده که من عصبانی هستم ولی این تنها یک واکنش از من بابت عملکرد خودم بود. من هیچ اعتراضی به تصمیم آقای پورموسوی ندارم و خدا را شکر که تیم هم خوب بازی کرد و در نهایت به امتیاز رسید و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول