کمیته رفاهی

نشست کمیسیون بانوان جمعیت حامیان با حضور خانم دکتر صوفی زاده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 324 ] - یکشنبه, 26 آذر 1396
نشست کمیسیون بانوان جمعیت حامیان با حضور خانم دکتر صوفی زاده

نشست کمیسیون بانوان جمعیت حامیان با حضور خانم دکتر صوفی زاده     خانم دکتر لیلا صوفی زاده رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در نشست کمیسیون بانوان جمعیت ح...

نشست کمیسیون بانوان جمعیت حامیان با حضور خانم دکتر صوفی زاده

 

 

خانم دکتر لیلا صوفی زاده رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در نشست کمیسیون بانوان جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی حضور یافت.

در آغاز این جلسه که عصر دیروز در ساختمان مرکزی این جمعیت برگزار شد، نخست رئیس هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال در سخنانی ضمن تسکر از معاونت محترم فدراسیون فوتبال از حضور در جمع کمیسیون بانوان این جمعیت با گزارشی از برنامه ها، فعالیت و وظایف این کمیسیون به بیان اهداف و عملکرد این جمعیت و همکاری صمیمانه با فدراسیون فوتبال و حضور همیاران هوادار در تمامی مسابقات فوتبال پرداخت و گفت: هدف اصلی این جمعیت کمک به سالم سازی ورزشگاه ها و ارتقای مسایل فرهنگی هواداران است و تمامی تلاش مان این است که در آینده بستر ورزشگاه ها را از نظر فرهنگی آماده پذیرش حضور خانواده ها بنمائیم.

سپس خانم دکتر لیلا صوفی زاده با تاکید بر این که فدراسیون فوتبال به ورزش بانوان به چشم اولویت نگاه می کند، به تفضیل فعالیت های این فدراسیون را در راه‌اندازی تیم های ملی فوتبال و فوتسال در شش رده سنی و مسابقات فوتبال بانوان باشگاه‌ها با حضور 12 تیم فوتبال  و نیز 12 تیم فوتسال پرداخت و از مسئولین باشگاه‌های دانشگاه آزاد، آذرخش تهران، پالایش نفت آبادان و ملی حفاری اهواز به علت فعالیت های شان در امر ورزش بانوان به نیکی یاد کرد.

وی در پایان ضمن تشکر از جمعیت حامیان هواداران فوتبال به خاطر حمایت از فوتبال بانوان و در پیش بودن مسابقه دوستانه تیم ملی بانوان ایران و روسیه در بهمن ماه آینده گفت: با همکاری همدیگر باید تلاش کرد تا بانوان بیشتری جذب این رشته شوند.

در ادامه این جلسه خانم ها آزاده پیرانکوه عضو هیأت مدیره انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی، لیلی خرسند رئیس انجمن ورزش بانوان، پروین سعیدی رئیس کمیسیون بانوان جمعیت و غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال مطالبی پیرامون توجه بیشتر مسئولین به ورزش بانوان حضور خانواده ها در ورزشگاه ها مطابق با موازین و مقررات، آموزش هواداران زن، توسعه ورزش و توانمندسازی بانوان، راه‌های رفع موانع و مشکلات ورزش بانوان، تشکیل همیاران هوادار زن، و ... به تفضیل سخن گفتند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول