کمیته رفاهی

شجاعی در AEK؛ حاج صفی در پائوک سالونیکا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 268 ] - چهارشنبه, 22 آذر 1396
شجاعی در AEK؛ حاج صفی در پائوک سالونیکا

شجاعی در AEK؛ حاج‌صفی در پائوک سالونیکا     اتفاقات رخ داده در روزهای گذشته باعث شد تا ستاره ایرانی شاغل در سوپرلیگ یونان به سوژه اصلی رسانه ها...

شجاعی در AEK؛ حاج‌صفی در پائوک سالونیکا

 

 

اتفاقات رخ داده در روزهای گذشته باعث شد تا ستاره ایرانی شاغل در سوپرلیگ یونان به سوژه اصلی رسانه های ورزشی این کشور تبدیل شوند.

با نگاهی به صفحات روی جلد روزنامه های ورزشی صبح امروز آتن بیش از نیمی از این روزنامه ها تصاویر و گزارش های جالب توجهی از ستاره های ایرانی شاغل در فوتبال یونان منتشر و در خصوص آینده این بازیکنان دست به پیش بینی های جالبی زدند از جمله انتقال زمستانی دو بازیکن ایرانی پانیونیوس به باشگاه های محبوب و در عین حال مدعی قهرمانی این فصل از یونان.


روزنامه SporTime امروز روی جلد خود هم به مسعود شجاعی پرداخت هم به احسان حاج صفی و مدعی شد پانیونیوس خود را برای جدایی هر دو بازیکن ملی پوش ایرانی آماده کرده است. این روزنامه شجاعی را به باشگاه AEK صدرنشین حال حاضر سوپرلیگ لینک کرد و مدعی شد مانوئل خیمنز ستاره 33 ساله ایرانی را برای پر کردن جای خالی مانوئل پندا مصدوم در نیم فصل دوم در نظر گرفته است.

 

شجاعی


همچنین در خصوص احسان حاج صفی هم این روزنامه دست به افشاگری جالبی زد و برخلاف بقیه رسانه ها که از پیشنهاد المپیاکوس برای ستاره چپ پای ایرانی خبر داده بودند مدعی شد باشگاه پائوک سالونیکا در تلاش است به هر نحوی شده این بازیکن را برای تقویت جناح چپ خود به خدمت بگیرد که مذاکرات در این راه نیز آغاز شده و قرار است تا چند روز دیگر طرفین به جمع بندی برسند.


در عین حال روزنامه LiveSport هم با انتشار تصویری از مسعود شجاعی روی جلد خود همچنان به ماجراهای رقم خورده میان این بازیکن و سران باشگاه پانیونیوس پرداخت و این روزنامه هم کاپیتان سابق تیم ملی ایران را یکی از سوژه های اصلی بازار زمستانی یونان نامید که تا یکی دو هفته دیگر حضور او در یکی از تیم های بزرگ این کشور از جمله AEK می تواند سرو صدای زیادی به راه بیاندازد.

 

شجاعی

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول