کمیته رفاهی

انصاری فرد، فرصت طلب و ستاره در المپیاکوس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 202 ] - یکشنبه, 19 آذر 1396
انصاری فرد، فرصت طلب و ستاره در المپیاکوس

انصاری‌فرد، فرصت‌طلب و ستاره در المپیاکوس     مهاجم ایرانی المپیاکوس بازی‌های تماشایی خود در این تیم را برابر پانتولیکوس هم به نمایش ...

انصاری‌فرد، فرصت‌طلب و ستاره در المپیاکوس

 

 

مهاجم ایرانی المپیاکوس بازی‌های تماشایی خود در این تیم را برابر پانتولیکوس هم به نمایش گذاشت و در شب پیروزی تیمش یک گل و یک پاس گل داد.

تیم المپیاکوس که برخلاف مسابقه اخیرش کریم انصاری‌فرد را از ابتدا در ترکیب داشت از ساعت ۲۱ امشب در چارچوب هفته چهاردهم سوپر لیگ یونان مهمان پانتولیکوس بود.


یاران انصاری‌فرد که در چهار دیدار گذشته سوپر لیگ یونان به پیروزی رسیده و به جمع مدعیان بازگشته بودند، نیمه اول مسابقه امشب برابر پانتولیکوس را با تساوی یک بر یک به پایان بردند اما در ۴۵ دقیقه دوم باز هم به روند پیروزی مسابقات قبل ادامه دادند و موفق شدند با نتیجه پُر گل ۴ بر یک در خانه پانتولیکوس به برتری دست پیدا کنند تا با ۲۹ امتیاز موقتا به صدر جدول صعود کنند.


انصاری‌فرد که هفته قبل در حضور تعویضی خود توانست دو گل پیروزی‌بخش تیمش برابر اسمیرنیس را بزند، در دقیقه ۶۲ مسابقه امشب مقابل پانتولیکوس نیز دومین پاس گل این فصلش را به فورتونیس داد.


ملی‌پوش ایرانی المپیاکوس چهار دقیقه پس از این پاس گل، با تیزهوشی از پاس به عقب اشتباه ونجلیس موراس، مدافع پانتولیکوس بهترین بهره را برد و بعد از توپ‌ربایی، دروازه‌بان حریف که قصد داشت با تکل او را متوقف کند دریبل زد و به راحتی سومین گل تیمش در این دیدار را به ثمر رساند.

 

 


انصاری‌فرد با گلی که در دیدار امشب زد تعداد گل‌های این فصل خود را به عدد ۷ رساند و صدرنشین جدول گلزنان سوپر لیگ یونان شد.


این مهاجم ایرانی در دقیقه ۷۷ به‌عنوان سومین تعویضی المپیاکوس جای خود را به یورجویچ داد که این بازیکن هم توانست در لحظات پایانی برای المپیا گلزنی کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول