کمیته رفاهی

هشت استقلالی در آستانه محرومیت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 195 ] - سه شنبه, 7 آذر 1396
هشت استقلالی در آستانه محرومیت

هشت استقلالی در آستانه محرومیت     هشت بازیکن تیم فوتبال استقلال دو اخطاره هستند و در صورت گرفتن کارت زرد مقابل پیکان، از بازی مقابل سپاهان محروم خو...

هشت استقلالی در آستانه محرومیت

 

 

هشت بازیکن تیم فوتبال استقلال دو اخطاره هستند و در صورت گرفتن کارت زرد مقابل پیکان، از بازی مقابل سپاهان محروم خواهند شد.

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر دیداری حساس برابر تیم بالای جدولی پیکان را در پیش دارد که هشت بازیکن این تیم دو اخطاره هستند و در صورتی که در این بازی کارت زرد بگیرند دیدار هفته پایانی نیم فصل مقابل سپاهان را از دست خواهند داد. 

میلاد زکی‌پور، سرور جباروف، داریوش شجاعیان، روزبه چشمی، حسن بیت سعید، سیدحسین  حسینی، لئوناردو پادوانی و فرشید اسماعیلی هشت آبی پوشی هستند که خطر محرومیت از آخرین بازی نیم فصل آنها را تهدید می‌کند.

آبی پوشان در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۹ آذر در ورزشگاه شهر قدس در مقابل پیکان قرار می‌گیرند. شاگردان شفر تا قبل از این دیدار با ۱۶ امتیاز در رده نهم جدول و میزبان آنها با ۲۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد. استقلالی‌ها در صورت پیروزی در این بازی و در خوشبینانه ترین حالت این شانس را دارند که با تنها دو پله صعود در جدول به رده هفتم برسند. 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول