کمیته رفاهی

گرشاسبی: بازیکنان می توانند به منزل هرکسی بروند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 135 ] - سه شنبه, 7 آذر 1396
گرشاسبی: بازیکنان می توانند به منزل هرکسی بروند

گرشاسبی: بازیکنان می‌توانند به منزل هرکسی بروند       سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید وزارت ورزش موضعی در قبال دیدارهای هدایتی با بازی...

گرشاسبی: بازیکنان می‌توانند به منزل هرکسی بروند

 

 

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید وزارت ورزش موضعی در قبال دیدارهای هدایتی با بازیکنان پرسپولیس و همین طور برانکو نداشته است اما اگر تخلفی به گوش باشگاه و وزارت ورزش برسد، آن‌ها اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از تمرین این تیم در جمع خبرنگاران درباره دیدارهای اخیر بازیکنان پرسپولیس و برانکو با حسین هدایتی و اینکه وزارت ورزش از او در این باره توضیح خواسته گفت: چنین چیزی صحت ندارد و وزارت موضعی در قبال این دیدارها نگرفته است.

گرشاسبی اضافه کرد: وزارت ورزش به این شکل روی افراد وقت نمی‌گذارد. ما که نمی‌توانیم به بازیکنان تحمیل کنیم در زمانی که در اختیار باشگاه نیست به خانه کسی نرود اما اگر خدای نکرده تخلفی صورت بگیرد و این موضوع به گوش ما برسد، ما در آن باره تصمیم‌گیری می‌کنیم.

او در ادامه درباره استعفای ترکاشوند هم اظهار کرد: نامه‌ای در این خصوص به دست ما نرسیده و قرار است ترکاشوند پیش ما بیاید تا در این باره صحبت کنیم.

گرشاسبی درخصوص سکه‌هایی که به بازیکنان داده است گفت: این پاداش برد مقابل پارس جنوبی بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ نیز گفت: در جلسه امروز صحبتی در این مورد نشد و فقط در مورد تمرین‌های پرسپولیس و همچنین بازی آخر هفته مقابل ذوب آهن صحبت کردیم تا ان‌شاءالله بتوانیم فاصله‌مان را با رقبا افزایش دهیم.

او همچنین درخصوص جانشینی طاهری در هیات مدیره پرسپولیس گفت که این در حوزه اختیارات وزارت ورزش است و آن‌ها باید در این باره تصمیم‌گیری کنند.

گرشاسبی درباره آینده باشگاه پرسپولیس نیز اضافه کرد: هواداران صددرصد امیدوار باشند. همه تلاش ما این است که پرسپولیس روز به روز پیشرفت کند و به موفقیت برسد. ما سعی می‌کنیم تا مشکلات را مرتفع کنیم تا سرعت پیشرفت تیم روز به روز بیشتر شود.

او در پایان درباره آتش‌سوزی جلوی ساختمان باشگاه نیز بیان کرد: ما همه صحبت‌ها را کرده‌ایم و خدا را شکر مشکلی ندیدیم. نیروی انتظامی هم پیگیر این مسئله است تا عوامل آن را شناسایی کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول