کمیته رفاهی

کمالوند: فریادم فریاد زیر خاک بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 179 ] - جمعه, 3 آذر 1396
کمالوند: فریادم فریاد زیر خاک بود

کمالوند: فریادم فریاد زیر خاک بود     سرمربی تیم نفت آبادان با بیان این مطلب که کرار یکی از نابغه‌های فوتبال است، گفت: در مدتی که در تمرینات شر...

کمالوند: فریادم فریاد زیر خاک بود

 

 

سرمربی تیم نفت آبادان با بیان این مطلب که کرار یکی از نابغه‌های فوتبال است، گفت: در مدتی که در تمرینات شرکت نکردم فریادی زدم که فریاد زیر خاک بود و در مجموع فکر می‌کنم آن زمان تصمیم درستی گرفتم.

فراز کمالوند بعد از پیروزی مقابل سپاهان اظهار داشت:این برد را به مردم آبادان تقدیم می‌کنم و تشکر می‌کنم از بازیکنان تیمم. از علی عبدالله زاده با وجود مصدومیت بازی کرد و حسین بغلانی ممنونم چون این عزیزان با مصدومیت بازی کردند.

وی افزود: کرار نشان داد نابغه فوتبال است و در یک لحظه نتیجه را عوض کرد. حالا خیالمان راحت است که در نیم فصل اول رتبه تیم ما تک رقمی است.

وی در پاسخ به این سؤال که شما به خاطر مشکلات مالی در تمرینات حاضر نشدید اما باشگاه اعلام کرد 4 میلیارد پول به تیم تزریق کرده گفت: از این 4 میلیارد تومان 2.5 میلیارد تومان هزینه هتل بلیت هواپیما، سفر تیم و مسائل مختلف شده است. دوستان طوری می‌گویند 4 میلیارد که همه فکر می‌کنند همه پول به تیم تزریق شده ضمن آنکه به جای 4 میلیارد تومان می‌گویند 40 میلیارد ریال که عدد کمی بزرگتر به نظر می‌رسد. 

کمالوند افزود: من به آقای عیسی‌زاده هم گفتم حالا که برگشته‌ام هر چه می‌خواهد بشود. من یک جایی فریاد زدم که فریادم زیر خاک بود. 4 ماه دیگر میهمان اینجا هستم و بعد از آن هم خداحافظ اما دلم به حال این تیم می‌سوخت که این حرف را زدم. شما باید به حال تیم‌تان برای سال آینده فکری کنید. از روز اول گفتم که آبادان سرزمین مادری‌ام است و امیدوارم که وقتی از اینجا می‌روم یک خاطره خوب به جای بگذارم.

سرمربی نفت آبادان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت شما مدعی شدید هواداران به شما توهین کرده‌اند، گفت: من نگفتم هواداران و فقط گفتم یک درصد از هواداران. شما ظاهراً برنامه 90 را ندیده‌اید که در آن برنامه گفتم 99.9 درصد از مردم حامی ما هستند. آن تعداد از هواداران که علیه مسعود ابراهیم‌زاده شعار می‌دادند باید متوجه اشتباهشان می‌شدند. دیدید که خدا چه کار کرد. ابراهیم‌زاده بازی قبل پنالتی گرفت و در این بازی گل زد مگر همین آقایان به مسعود ابراهیم‌زاده توهین نکردند؟ آیا از آن هفته تا این هفته در مورد ابراهیم‌زاده معجزه شده است؟ متأسفانه از حرف‌های من سوءبرداشت می‌کنید من هرگز نگفتم هواداران بلکه گفتم یک درصد از هواداران. مجبور شدم در این مدت صفحه خودم را ببندم و به خاطر آنکه یک خانم مسن مطلبی را در صفحه من نوشت اشک در چشمانم جمع شد الان هم می‌گویم آن زمان یک تصمیم گرفتم که در تمرینات نباشم که فکر می‌کنم تصمیم خوبی بود و منجر به این شد که امروز 90 دقیقه تیم ما را تشویق کردند. به نظر من دیگر در ورزشگاه نمی‌تواند کسی خلاف جهت آب شنا کند.

وی در خصوص یارگیری نیم‌فصل نیز گفت: در مورد یارگیری باید بگویم که این موضوع نیاز به تأمین بودجه دارد که ما اگر زرنگ باشیم پول بازیکنان فعلی را می‌دهیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول