کمیته رفاهی

جلسات پنهانی وزیرورزش با کیا وهاشمیان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 187 ] - جمعه, 3 آذر 1396
جلسات پنهانی وزیرورزش با کیا وهاشمیان

جلسات پنهانی وزیرورزش با کیا وهاشمیان     به نظر می‌رسد جوان‌گرایی این بار نه در سطح بازیکن بلکه در سطح مدیریت پرسپولیس مدنظر وزیر ورزش و ...

جلسات پنهانی وزیرورزش با کیا وهاشمیان

 

 

به نظر می‌رسد جوان‌گرایی این بار نه در سطح بازیکن بلکه در سطح مدیریت پرسپولیس مدنظر وزیر ورزش و مشاوران است.البته هاشمیان سابقه چندان پررنگی با پیراهن قرمز ندارد و در سالهای منتهی به بازنشستگی جذب پرسپولیسشده است

در پی خروج طاهری بازنشسته از پرسپولیس، گفته می شود وزیر ورزش قرار است تغییراتی در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس انجام بدهد و این بار می خواهد پیشکسوتانی جوان تر را وارد سطوح مدیریتی باشگاه کند. 
 
صحبت از زوجی است که سال‌ها در بالاترین سطح فوتبال دنیا بازی کرده‌اند. نام مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان در این میان مطرح شده است. مسئولان وزارت ورزش و جوانان می خواهند با این کار سیاست جوانگرایی دولت را هم عملی کنند و در رأس آنها گفته می شود مسعود سلطانی‌فر به دنبال تزریق تفکری نو، حرفه‌ای و آشنا به مدیریت روز فوتبال دنیا در باشگاه پرسپولیس است. در همین راستا جلسات متعدد با مهدی مهدوی‌کیا و وحید هاشمیان دو پیشکسوت پرسپولیس به جهت حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس برقرار شده است.
 
این دو پیشکسوت که البته هاشمیان سابقه چندان پررنگی با پیراهن قرمز ندارد و در سالهای منتهی به بازنشستگی جذب پرسپولیس شده است، تجربه سال‌ها بازی در بالاترین سطح فوتبال دنیا به خصوص فوتبال آلمان را دارند و به جهت سوابق ملی و بین‌المللی آنها به خاطر اضافه شدن اندیشه‌های نو به هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته شدند.
 
عدم حضور تفکر حرفه‌ای در سطح مدیریت کلان باشگاه‌های پرطرفدار به خصوص پرسپولیس در سال‌های اخیر باعث شده تا ضررهای مادی و معنوی زیادی به این باشگاه متحمل شود و بدون شک تزریق تفکرات نو، جدید و بین‌المللی می‌تواند باشگاه پرطرفداری همچون پرسپولیس را از گرداب مشکلات مدیریتی رهایی ببخشد و قطعاً مسئولان ارشد وزارت ورزش با علم بر این موضوع به دنبال حضور تفکرات نو در سطح کلان مدیریتی رفتند.
 
مذاکرات با این دو پیشکسوت مطرح در سطح خوبی انجام شده و به نظر می‌رسد جوان‌گرایی این بار نه در سطح بازیکن بلکه در سطح مدیریت مدنظر وزیر ورزش و جوانان و مشاوران است که علاوه بر تفکرات فنی بین‌المللی می‌توان با اتخاذ چنین تصمیماتی و به خدمت گرفتن پیشکسوتان مطرحی همچون مهدوی‌کیا و هاشمیان که تجربه سال‌ها بازی در بالاترین سطح اروپا را در اختیار دارند به دست آورد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول