کمیته رفاهی

برانکو: مشکلی با مسلمان نداریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 362 ] - یکشنبه, 28 آبان 1396
برانکو: مشکلی با مسلمان نداریم

برانکو: مشکلی با مسلمان نداریم       سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مهاجری به خاطر اینکه تیمش را با لیاقت کامل در بالای جدول نگه داشته تبریک گفت...

برانکو: مشکلی با مسلمان نداریم

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مهاجری به خاطر اینکه تیمش را با لیاقت کامل در بالای جدول نگه داشته تبریک گفت و معتقد است فردا بازی سختی مقابل پدیده خواهند داشت.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پدیده ضمن تسلیت به مناسبت زلزله کرمانشاه گفت: متاسفانه بازی فردا در چنین حال و هوای غم‌انگیزی برگزار خواهد شد اما به هر حال زندگی جاری است و باید پیش رفت.

وی درباره بازی با پدیده خاطرنشان کرد: قبل از هر چیز باید به همکارم آقای مهاجری به خاطر کار بسیار درخشانی که تا به حال انجام داده اند تبریک بگویم؛ نه فقط برای کار امسال بلکه از همان پارسال که اعلام کردند با استحقاق کامل و لیاقت در بالای جدول قرار خواهند گرفت و نتایج‌شان هم شاهد این امر است. اگر بازی پدیده با سپاهان را به خاطر بیاورید و همین طور بازی مقابل نفت در فصل پیش که در یک فضای بسیار خوب برگزار شد، ما فصل پیش پدیده را خیلی قاطعانه بردیم اما اگر یادتان باشد در همان بازی وقتی صفر صفر بودیم دوبار با دروازه‌بان ما بیرانوند تک به تک شدند.

برانکو تصریح کرد: بازیکنانی مثل قاضی، خلعتبری و قاسم‌نژاد که خیلی خوب توانستند تیم‌شان را یکدست کنند در این تیم حضور دارند و کاملا واقف هستیم که فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بازی کردن بعد از یک تعطیلات نسبتا طولانی ممکن است کمی برای تیمش مشکل‌ساز شود تاکید کرد:‌ همیشه اولین بازی بعد از تعطیلات بازی‌های بحرانی هستند. بعد از 20 روز دوباره لیگ جریان پیدا می‌کند. اعتقاد دارم یا حداقل امیدوارم که وقایع اخیر مدیریتی در باشگاه تاثیر چندانی روی تمرکز بازیکنانم نگذارد. ما حرفه‌ای هستیم و باید کار خودمان را انجام دهیم. به وظایفمان مقابل هواداران که انرژی و کمک بزرگی برای ما هستند آگاه هستیم و می‌خواهیم به روند بردهایمان ادامه دهیم.

وی درباره بازیکنان تیم هم گفت: همه بازیکنان سلامت هستند و این بهترین خبر است اما نوراللهی که هنوز حق بازی ندارد در ترکیب نخواهد بود. طارمی و احمدزاده هم در تیم حضور نخواهند داشت. امروز برای اولین بار تیم ما به صورت کامل تمرین کرد. ماهینی که اخیرا آسیب دیدگی مختصری داشت، در ترکیب تیم ما خواهد بود. شجاع خلیل‌زاده هم محروم است.

برانکو خاطرنشان کرد: نیازی نیست که ما مدام تکرار کنیم که اهداف‌مان چیست و به دنبال چه هستیم. جنگیدن برای قهرمانی همیشه جزو قانون ماست.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه این تیم معمولا جلوی تیم‌های هجومی بهترین بازی را انجام می‌دهد و پدیده هم جزو تیم‌های گلزن لیگ است بیان کرد: بنده ابتدای صحبت‌هایم به پدیده به خاطر بازی‌های درخشانش تبریک گفتم. واقعا تیم موثری هستند. سه بازیکن و مهاجم جدید و تهاجمی آورده‌اند. قاضی، قاسم‌نژاد و خلعتبری و در کنارشان کمندانی که بازیکن جوان‌تری است حضور دارند و یک تیم خیلی خوب هستند. تیمی هستند که تلاش می‌کنند متفاوت از تیم‌های دیگر ایران بازی کننند. می‌دانم که بازی سختی خواهیم داشت. خط دفاع ما کاملا از همان بازیکنان سال گذشته است. البته جای شجاع خالی خواهد بود. همان طور که قبلا هم گفتم امسال بازیکنان‌مان را توسعه دادیم و بازیکنان مناسب و باکیفیتی روی نیمکت برای تعویض‌های احتمالی خواهیم  داشت.

برانکو درباره نبود 4 بازیکن تیمش و اینکه آیا غیبت آن‌ها مشکل ساز نخواهد شد، گفت: بله نبود این بازیکنان جزو مشکلات تیم ماست اما اصلا دنبال توجیه و بهانه نیستم. بازیکنان جوانی که آوردیم نشان دادند در حد پرسپولیس هستند و تعویض‌های مناسبی داریم.

او درباره احتمال رویارویی ایران و کرواسی در جام جهانی گفت: بله این احتمال وجود دارد چون کرواسی در سید 2 و ایران در سید 3 است اما دوست ندارم در یک گروه باشند و بهتر است در مراحل بعدی با هم روبه‌رو شوند. به هر حال کرواسی تیم ملی کشور من است و تیمی است که 7 سال سرمربی‌اش بودم اما ایران هم تیم ملی دوم من است و دوست ندارم در بازی‌های رسمی رودرروی هم قرار بگیرند.

برانکو درباره اینکه در صورت رویایی آرزوی تساوی دارد تاکید کرد:‌ سوال فرضی را جواب نمی‌دهم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط حساس پرسپولیس و همچنین تغییرات مدیریتی، مشکلات مالی که در تیم وجود دارد چقدر می‌تواند روی روند تیم اثرگذار باشد گفت: واقعا دو بازی سخت پیش رو داریم. پارس جنوبی که خیلی خوب بازی می‌کند و صدر جدول را حفظ کرده است. پدیده هم اصلا ضعیف‌تر نیست. ما این‌ها را می‌دانیم. در مورد بحث مالی طبیعی است که مهم‌ترین مسئله همین بحث مالی است. این‌ها بازیکنان حرفه‌ای هستند. همه ما حرفه‌ای هستیم. به خاطر پول بازی می‌کنیم و این شغل ماست. بازیکنان خانواده و حتی فامیل‌شان را از این راه تامین می‌کنند گاهی در پرداخت‌های مستمر خللی ایجاد می‌شود همین باعث برخی نارضایتی‌ها می‌شود اما من به بازیکنانم به خاطر آن شوقی که دارند و تلاشی که در تمرین‌ها و مسابقه‌ها انجام می‌دهند واقعا تبریک می‌گویم و این مشکلات مالی در تمرین‌هایشان حس  نمی‌شود چون حداکثر تلاش‌شان را می‌کنند.

وی ادامه داد: بازیکنان دیروز درصدی از قراردادهایشان را گرفتند و همه انتظار داریم و امیدواریم که مشکلات مالی کمتر و کمتر شود چون تکرار می‌کنم آن‌ها حرفه‌ای هستند و زندگی‌شان را از این راه می‌گذرد.

برانکو درباره مشکلی که با محسن مسلمان به وجود آمده بود و اینکه پرسپولیس وقتی در بازی عقب می‌افتد خیلی سخت عقب می‌افتد آیا برنامه‌ای برای حل این موضوع دارند خاطرنشان کرد:‌ ما مشکلی با مسلمان نداریم. بازیکنان هر وقت تعویض شوند ناراحت می‌شوند و این طبیعی است. چه کسی تضمین کرده که یک بازیکن تا آخر فصل حتما فیکس باشد. فردا ماهینی جزو بازیکنان ذخیره است. آیا باید از این موضوع ناراحت شود؟ متاسفانه طارمی را نداریم. او دو سال بهترین بازیکن ما و آقای گل بود. اما اگر بخواهیم کار را با سال گذشته مقایسه کنیم امسال نسبت به فصل قبل و در زمان مشابه 6 گل بیشتر زده‌ایم و امتیازی هم بخواهیم مقایسه کنیم امسال امتیاز بیشتری نسبت به زمان مشابه پارسال کسب کرده‌ایم. ما امسال قهرمان جام حذفی پارسال را بردیم اما سال گذشته به قشقایی باختیم و حذف شدیم. ما امسال نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را بازی کردیم. از هر لحاظ امسال نسبت به زمان مشابه فصل گذشته موفق‌تر بوده‌ایم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه تیم المپیک عراق قصد دارد بشار رسن را به خدمت بگیرد و اینکه آیا پرسپولیس این بازیکن را در اختیار تیم المپیک کشورش قرار خواهد داد یا خیر گفت: این سوال جالبی است. بشار خیلی خوب با تیم هماهنگ شده است و در حال حاضر بازیکن ثابت ما شده است. او بازیکنی است که قطعا می‌توانیم از او انتظارات زیادی داشته باشیم و اینکه می‌خواهد به تیم ملی امیدشان کمک کند افتخاری برای او خواهد بود. من اینجا در دوراهی سختی قرار دارم که بگذارم برود یا نه. هنوز در باره این موضوع تصمیم نگرفته‌ام و وقت دارم.

برانکو در پایان درباره بازی اول فینال لیگ قهرمانان که با تساوی یک بر یک به پایان رسید گفت: الهلال خیلی بهتر از اوراواردز بود. 4-5 شانس را به گل تبدیل نکردند و فکر می‌کنم که شانس زیادی برای قهرمانی در آسیا دارند. خیلی بهتر از تیم ژاپنی بودند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول