کمیته رفاهی

با قدرت به لیگ برمی گردیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 187 ] - چهارشنبه, 24 آبان 1396
با قدرت به لیگ برمی گردیم

با قدرت به لیگ برمی‌گردیم     سرمربی تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه مهدی کیانی از این تیم جدا نمی‌شود، گفت: به دنبال این هستیم که در مذاک...

با قدرت به لیگ برمی‌گردیم

 

 

سرمربی تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه مهدی کیانی از این تیم جدا نمی‌شود، گفت: به دنبال این هستیم که در مذاکره با باشگاه سپاهان، مهدی شریفی را حفظ کنیم.

یحیی گل محمدی در خصوص قهرمانی تیمش در سومین دوره جام شهدا گفت: خوشحالم که در این جمع با ارزش به قهرمانی دست پیدا کردیم. نام شهدا تا ابد زنده خواهد ماند و مطمئنا اگر آنها نبودند به راحتی ما در این کشور زندگی نمی کردیم.

سرمربی تراکتورسازی با عرض تسلیت به خانواده های زلزله کرمانشاه نیز گفت: این غم بزرگی است و همه ما در آن شریک هستیم. می دانیم که بازماندگان این حادثه چه شرایط سختی دارند و امیدوارم مسئولان کشور هر چه زودتر با اقداماتی که انجام می دهند آرامش را به مناطق زلزله زده بازگردانند.

وی در خصوص پیروزی تیمش برابر سایپا و قهرمانی در جام شهدا، افزود: بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم به قهرمانی در این جام دست پیدا کنیم. این بازی ها برای ما بسیار مفید بود و ما را برای شروع لیگ امیدوارتر کرد.

گل محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: دو بازی خوب انجام دادیم و از آمادگی خوبی برخوردار شدیم. حالا برای شروع دوباره لیگ لحظه شماری می کنیم تا با قدرت کارمان را ادامه دهیم.

سرمربی تراکتورسازی همچنین در جمع خبرنگاران هم گفت:  این بازی ها برای ما بسیار خوب بود و بازیکنانی که در این مدت نتوانسته بودند در لیگ به میدان بروند در این دو بازی ما را یاری کردند. با توجه به این که تعدادی از مصدومانمان از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده و در بازی ها حضور پیدا کرده اند، توانست ما را به آینده امیدوار کرده، اگرچه این تورنمنت یک مصدوم برای ما به جا گذاشت اما توانستیم از تمامی موجودی خود در لیگ استفاده کنیم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که این روزها صحبت های زیادی درباره اینکه نیمی از بازیکنان تراکتور از این تیم جدا خواهند شد تأکید کرد: تمام این صحبت ها شایعه است و تنها می خواهند هواداران را نگران کنند. اما از آنها می خواهم به شایعات توجه نکنند و مطمئن باشند تراکتور با قدرت به لیگ بازخواهد گشت.

سرمربی تراکتور سازی در مورد وضعیت عالیشاه تصریح کرد: عالیشاه هنوز به آمادگی کامل نرسیده اما مطمئنم با تمرینات منظمی که انجام می دهد می تواند در آینده کمک بسیار مفیدی به ما بکند.

وی در پاسخ به این سوال که گفته شده است کیانی از تراکتور سازی جدا خواهد شد خاطرنشان کرد: این را من از شما می شنوم، چنین چیزی  صحت ندارد و کیانی در تراکتور باقی خواهد ماند.

سرمربی تراکتور سازی در خصوص وضعیت شریفی هم اظهار داشت: سربازی او به پایان رسیده است و بالطبع باید به سپاهان برود اما ما به دنبال این هستیم با مسئولان سپاهان صحبت کرده تا او را تا پایان نیم فصل در تراکتور سازی نگه داریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تراکتور می خواهد با شروع دوباره لیگ همان تراکتوری باشد که هواداران انتظار دارند و ما تلاش می کنیم با توجه به اینکه مشکل جذب بازیکن برای ما برطرف شده چند بازیکن خوب را به خدمت بگیریم و لیگ را با قدرت ادامه دهیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس از سد تیم السد قطر عبور می کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد؟

گالری عکس

جدول