کمیته رفاهی

بزرگترین فراموشی پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 225 ] - چهارشنبه, 24 آبان 1396
بزرگترین فراموشی پرسپولیس

بزرگترین فراموشی پرسپولیس     روزها مثل برق و باد مي گذرند و محروميت مهدي طارمي هم رو به پايان مي رود. او از ابتداي مهرماه محروم شده و تا از سرگيري ...

بزرگترین فراموشی پرسپولیس

 

 

روزها مثل برق و باد مي گذرند و محروميت مهدي طارمي هم رو به پايان مي رود. او از ابتداي مهرماه محروم شده و تا از سرگيري مسابقات ليگ در پايان آبان، دقيقا نيمي از مدت زمان محروميت ستاره بوشهري پايان خواهد يافت. شايد بخشي از ماجراي «زود گذشتن» اين مدت، مربوط به درخشش بازيكنان جانشين در طول دوران محروميت طارمي بوده؛ جايي كه عليپور و منشا آتش را در خط حمله سرخپوشان زنده نگه داشتند. پرسپوليس بدون طارمي داربي را برد و به علاوه خودش را در كورس قهرماني نگه داشت. با اين وجود ترديدي نيست كه طارمي همچنان براي باشگاه بازيكن مهمي است. بالاخره او جزو نفرات اصلي تيم ملي و محبوب ترين بازيكنان كارلوس كي روش به شمار مي رود و پرسپوليسي ها حق دارند روي اين مهاجم بوشهري حساب كنند.
 
از زماني كه خبر محروميت چهار ماهه طارمي و نيز جريمه 700هزار يورويي او اعلام شد، گمانه زني هاي زيادي در مورد واكنش باشگاه پرسپوليس به اين حكم صورت گرفت. در اين ميان يكي از منطقي ترين فرمول هايي كه همان زمان در موردش بحث شد، تمديد طولاني مدت قرارداد طارمي و مشاركت در پرداخت جريمه مالي او به ريزه اسپور بود. در حقيقت با توجه به اينكه طارمي با اشتباه و سهل انگاري اش به منافع باشگاه لطمه وارد كرده بود، راحت تر از هر زمان ديگري مي شد او را براي تمديد قرارداد پاي ميز مذاكره نشاند. آقاي گل دو سال اخير فوتبال ايران در ليگ هاي شانزدهم و هفدهم با هزار ناز و افاده حاضر به تمديد قراردادش شد و هر دو سال هم حضور در فصل بدنسازي را از دست داد، اما اين بار مي شد به خاطر ماجراي محروميت، او را راحت تر و زودتر از موعد پاي ميز مذاكره نشاند؛ فرصتي كه به نظر مي رسد باشگاه پرسپوليس در حال از دست دادن آن است.
 
در حال حاضر نيمي از محروميت طارمي سپري شده و تب و تاب اوليه هم فروكش كرده. او امسال كلا بايد حدود 10ماه در خدمت پرسپوليس مي بود كه چند هفته اول را به خاطر ناآمادگي از دست داد و حالا هم كه چهار ماه از اين دوران را در خانه پشت سر مي گذارد! بنابراين خيلي زود قرارداد جاري طارمي با سرخپوشان تمام مي شود و اگر باشگاه در مقطع فعلي هوشياري به خرج ندهد، يك بار ديگر بايد شاهد گربه رقصاني هاي او براي تمديد قراردادش باشيم. طارمي امسال كه با باشگاه قرارداد داشت حاضر نبود سر تمرين بيايد و كل دنيا را دنبال مشتري گشت، چه برسد به سال آينده كه قراردادي هم در كار نيست!

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول