کمیته رفاهی

ترفند پرسپولیس برای ندادن طلب علی دایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 201 ] - چهارشنبه, 17 آبان 1396
ترفند پرسپولیس برای ندادن طلب علی دایی

ترفند پرسپولیس برای ندادن طلب علی دایی     باشگاه پرسپولیس نسبت به حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره پرداخت بدهی سرمربی سابق خود سراغ مهدی تا...

ترفند پرسپولیس برای ندادن طلب علی دایی

 

 

باشگاه پرسپولیس نسبت به حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره پرداخت بدهی سرمربی سابق خود سراغ مهدی تاج رفت.

مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی هستند با پرداخت تمام بدهی های خود، مدارک لازم برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را آماده و ارسال کرده اند تا مشکلی برای کسب مجوز حرفه ای گری نداشته باشند.

این ادعا در حالی مطرح می شود که علی دایی سرمربی سابق سرخپوشان اعلام کرده است هنوز نتوانسته طلب سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی را از این باشگاه دریافت کند.

از قرار معلوم مدیران باشگاه پرسپولیس که در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال نیز به پرداخت این رقم محکوم شده اند درخواست تجدیدنظر خواهی ویژه از رئیس فدراسیون فوتبال ایران کرده اند. از این رو مدیران باشگاه پرسپولیس خود را ملزم به پرداخت طلب علی دایی در این برهه از زمان ندانسته و می خواهند این پرونده را بار دیگر مورد بررسی قرار دهند.

طبق ماده ۵۱ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، پس از صدور حکم قانونی لازم الاجرا در صورت داشتن مدرک جدید که بتواند در رسیدگی مجدد به پرونده، کمکی کند، امکان رسیدگی مجدد به آن پرونده با دستور رئیس فدراسیون فوتبال یا رئیس هیات استان صورت می گیرد.

باشگاه پرسپولیس نیز با استفاده از این ماده قانونی و مدارک جدید خود که نشان از ریز پرداختی های باشگاه به علی دایی است می خواهد بدهی سنگین خود به علی دایی را کاهش دهد.

علی دایی بابت قرارداد سه ساله خود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس می خواهد و یک میلیارد تومان نیز بابت مالیات این قرارداد باید از این باشگاه می‌گرفت که هنوز موفق به دریافت آن نشده است.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول